موج
کدخبر : ۳۵۴۱۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354183

در نشستی با حضور استاندار و حضور ارتباط تصویری معاون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از انجمن‌ کتابخانه برتر شهرستان و شهرستان‌های یزد، تفت و مهریز و همچنین فرمانداران این سه شهرستان با اهدای لوح تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رقیه دوست فاطمی‌ها مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی یزد گفت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد موفقیت‌های زیادی در کتابخانه‌های عمومی استان هستیم و سال جاری از سه برتر ملی تجلیل شد و در مراسم امروز نیز ۱۲ نفر از برترین‌های استان تجلیل شدند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم نیکوروش یکی از ناشران یزد که به دلیل ابتلا به بیماری کووید- ۱۹  به رحمت خدا رفت، افزود: بخش‌های زیادی در جامعه در راستای فرهنگ عمومی تلاش دارند که نهاد کتابخانه‌های عمومی یکی از این بخش‌هاست و قدردان تلاش کتابداران به ویژه همکاران خود در استان هستیم.

وی ادامه داد: سال گذشته مراسم تجلیل از فعالان کتابخانه‌های برتر کشور به میزبانی یزد و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی و تعدادی از مقامات کشوری و استانی و  بیش از ۵۰۰ نفر از کارشناسان و مدیران برتر نهاد کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در یزد برگزار شد و امسال به دلیل شرایط کرونا مجبور شدیم این مراسم به صورت ارتباط تصویری در فضای مجازی برگزار شود.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی یزد گفت: قدردان زحمات کادر درمان و افرادی که در  مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا تلاش می‌کنند، هستیم و  به سهم خود در  غنای اوقات فراغت و استفاده بهینه از محدودیت‌های به وجود آمده تلاش می‌کنیم تا با خدمات بهتر در زمینه کتابخانه به ویژه فعالیت در فضای مجازی نقش کوچکی را در این زمینه داشته باشیم.

در این نشست با حضور استاندار و حضور ارتباط تصویری معاون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از انجمن‌ کتابخانه برتر شهرستان و شهرستان‌های یزد، تفت و مهریز و همچنین فرمانداران این سه شهرستان با اهدای لوح تجلیل شد.

 همچنین به عنوان کتابخانه‌های برتر در حوزه فضای مجازی از مریم هدایتی مدیر کتابخانه عمومی علی اکبر کاظمینی، فرحناز السادات میرنژاد و حسین بمانی مدیر و کارشناس کتابخانه عمومی حضرت زهرا (س) و ایمان مطهری نیا و راضیه لشکری مدیر و کارشناس کتابخانه عمومی فرخی یزد تجلیل شد.

در حوزه فعالیت‌های ترویجی و به عنوان کتابداران برتر از وجیهه ابراهیمی؛ کتابدار کتابخانه سیدالشهدا (ع) اسلامیه تفت، مرضیه زارع علی آبادی کتابدار کتابخانه شهدای بنادکوک تفت و  کبری ستار کتابدار کتابخانه شهید ذبیح الله شفیعی ابرکوه تجلیل شد.

در حوزه کتابخوان برتر استان ، از راحله سلطانی از کتابخانه عمومی شهید سلطانی گردفرامرز شاهدیه یزد، عطیه خراسانی گردکوهی از کتابخانه عمومی علی اکبر محبوبی مهریز و از زهرا زارع از  کتابخانه سمسار یزدی عصمت آباد مهریز با اهدای لوح تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها