موج
کدخبر : ۳۵۱۴۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351465

رییس حوزه قضایی عقدا؛

رییس حوزه قضایی عقدا گفت: بازرسی فوری و سرزده از مراکز جمع آوری ضایعات می تواند در کشف و شناسایی سارقین کمک شایانی به مجموعه های امنیتی و انتظامی بکند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد حسین دهقان طزرجانی رئیس حوزه قضایی عقدا بر لزوم تقویت دوربین های مداربسته در سطح شهر تأکید کرد و گفت: نصب و تقویت دوربین های مداربسته، نقش به سزایی در پیشگیری از وقوع جرم و شناسایی مجرمین دارد.

وی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم عقدا، استقرار دوربین های نظارتی در ورودی و خروجی روستا ها را خواستار شد و افزود: امروز نقش نظارت های الکترونیک بر کسی پوشیده نیست و باید از ظرفیت های جدید تا سر حد امکان استفاده کرد.

وی گشت های شبانه در باغات انار با توجه به فصل چیدن انار با همکاری نیروهای بسیج را ضروری برشمرد و بیان داشت: ماحصل تلاش یکسال کشاورزان نیازمند حراست و صیانت است و باید در این زمینه از ظرفیت بسیج و سایر نهاد های مرتبط استفاده کرد.

این مقام قضایی، به وقوع برخی سرقت های اخیر اشاره کرد و گفت: بازرسی فوری و سرزده از مراکز جمع آوری ضایعات می تواند در کشف و شناسایی سارقین کمک شایانی به مجموعه های امنیتی و انتظامی بکند.

وی ابراز داشت: امنیت و آرامش یک نیاز اصلی برای مردم است که باید در تأمین آن نهایت تلاش و همکاری صورت پذیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها