موج
کدخبر : ۳۴۹۰۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349061

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد در پی صلح و سازش پرونده قریب به 90 میلیارد ریال در اردکان، گفت: تشکیل این شوراها ضمن کاهش پرونده های صنایع نزد محاکم قضایی ، می تواند زمینه ساز رفع اختلافات و تعارضات در حوزه صنایع و معادن از طریق صلح و سازش که در مدت زمان کوتاهتری نیز به سرانجام برسند باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا حداد رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد از صلح و سازش پرونده اختلاف بین سهامداران یک شرکت در شهرستان اردکان توسط شعبه 25 ویژه حل اختلاف صنایع و معادن به ارزش ریالی قریب به 90 میلیارد ریال خبر داد.

وی در رابطه با تشکیل شوراهای تخصصی بیان داشت:  تشکیل این شوراها ضمن کاهش پرونده های صنایع نزد محاکم قضایی ، می تواند زمینه ساز رفع اختلافات و تعارضات در حوزه صنایع و معادن از طریق صلح و سازش که در مدت زمان کوتاهتری نیز به سرانجام برسند باشد.

این مقام قضایی اظهار داشت: اختلاف حاصله بین سهامداران شرکتی در شهرستان اردکان از دو سال پیش منتهی به تشکیل پرونده هایی در شعب دادگاه ها شده بود؛ که موضوع جهت صلح و سازش به شعبه ویژه صنایع و معادن شوراهای حل اختلاف ارجاع؛ و خوشبختانه این اختلاف با همت و تلاش اعضاء این شعبه به صلح و سازش رسید.

وی هدف از ایجاد این شعبه ویژه در استان یزد را رفع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی تولیدی و معدنی در سطح استان دانست و تصریح کرد: وجود شعب تخصصی، بستری برای ایجاد صلح و سازش فی مابین تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و پیمانکاران با اشخاص حقیقی و حقوقی و غیره در سریع ترین زمان ممکن و بصورت کاملاً تخصصی بوده و می تواند باعث کاهش مشکلات صنعتی در استان، رونق تولید و بالتبع کاهش مراجعات صاحبان صنایع به دستگاه قضایی و حل و فصل امور از طریق سازش گردد.

حداد در پایان از همت و تلاش تمام قضات، اعضاء و کارکنان شوراهای حل اختلاف بویژه اعضاء شعبه 25 شورای حل اختلاف ویژه صنایع تقدیر و تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها