موج
کدخبر : ۳۴۳۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343975

در حکمی صادره از سوی اصغر ریاضتی مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد، سید جلیل موسوی به عنوان مجری طرح های مهم آب و فاضلاب استان یزد معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در حکمی صادره از سوی اصغر ریاضتی مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد، سید جلیل موسوی به عنوان مجری طرح های مهم آب و فاضلاب استان یزد معرفی شد، آمده است: با عنایت به عملکرد مطلوب و شایستگی های جنابعالی در مسئولیت های محوله در حوزه آب و فاضلاب روستایی، به موجب این ابلاغ از تاریخ 28/5/99 بمدت دو سال بعنوان مجری طرح های مهم آب و فاضلاب استان منصوب می گردید. انشاا... با استفاده از منابع موجود و اختیارات مرتبط و با بهره گیری از همه توان خود و همکاران پرتلاش این حوزه در پیشبرد اهداف شرکت موفق و موید باشید.

بدیهی است تداوم در پست سازمانی منوط به اجرای دقیق شرح وظایف و تحقق اهداف ابلاغی که بصورت مشروح متعاقباً اعلام می گردد می باشد. ارائه برنامه های عملیاتی، حصول اهداف و گزارش عملکرد در بازه های زمانی تعیین شده مورد انتظار می باشد.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه پیام بیان شده است: از خداوند منان توفیق روز افزون شما را در خدمت به میهن عزیز اسلامی خواستارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها