موج
کدخبر : ۳۳۵۷۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335722

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: امروزه تمدن‌ها، فرهنگ‌ها و ملل مختلف با دو شاخصه اتصال به تاریخ و زمینه‌سازی برای آینده سنجیده می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی سفید رییس شورای شهر یزد در آیین اعلام خبر ثبت ملی 13 اثر ناملموس شهر یزد با اشاره به همکاری و تعامل مطلوب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و اداره کل میراث فرهنگی استان یزد در راستای حفاظت از میراث ناملموس شهر یزد،  اظهار کرد: دو ارگان فرهنگی شهر دست‌به‌دست هم دادند و حرکات زیبایی را برای مردم، پیشینه تاریخی و آیندگان به انجام رساندند.

وی افزود: امیدواریم این همکاری‌ها ادامه داشته باشد و به سایر دستگاه‌ها نیز سرایت کند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد بابیان اینکه امروزه تمدن‌ها، فرهنگ‌ها و ملل مختلف با دو شاخصه اتصال به تاریخ و زمینه‌سازی برای آینده سنجیده می‌شوند، تأکید کرد: هر شهری که با میراث فرهنگی و پیشینیان خود رابطه‌ای قوی‌تر و پررنگ‌تر داشته باشد و بتواند آینده خود را با توجه به مباحث محیطی زیستی تأمین کند، موفق‌تر عمل کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری یزد؛ سفید بابیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در اکثر زمینه‌ها خوش درخشیده است، تصریح کرد: فعالیت‌های این سازمان در اکثر اقدامات فرهنگی، هنری، اجتماعی، آموزشی و میراثی شهر قابل‌تأمل است که این موضوع افتخاری برای شهرداری و شورای شهر و شهروندان یزدی محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها