موج
کدخبر : ۳۳۳۹۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333999

رئیس بیمارستان شهید صدوقی یزد به همراه مدیر این بیمارستان با حضور در فرمانداری شهرستان یزد، از خدمات ارزنده و کمک های بی شائبه فرماندار یزد به این بیمارستان برای مقابله با بیماری کرونا تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در این مراسم رئیس بیمارستان شهید صدوقی یزد ضمن اهداء لوح سپاس از حمایت های فرماندار یزد و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد و گفت : تمام کادر بیمارستان در این دو ماه سخت و طاقت فرسا از تمام توان خود برای درمان بیماران مبتلا به کووید-19 استفاده کرده اند و حمایت های بی  دریغ مسئولین و دستگاه های اجرایی استان یزد باعث دلگرمی و روحیه این عزیزان بود.

در ادامه سید محمد رستگاری ضمن تقدیر و تجلیل از خدمات کم نظیر کادر درمان استان یزد به ویژه مجموعه بیمارستان شهید صدوقی گفت: ما شاهد ایثارگری و تلاش های شبانه روزی کادر درمان بودیم و وظیفه خود می دانستیم که از هرگونه کمک و مساعدتی که در توانمان بود دریغ نکنیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به وضعیت فعلی بیماری کووید 19 در کشور و هشدارهایی که در خصوص موج دوم این بیماری داده شده است، ضروریست که اطلاع رسانی و آموزش های لازم به مردم شریف یزد داده شود تا باز هم شاهد کنترل ویروس کرونا در استان یزد و کشور باشیم.

زارع زاده، مدیر بیمارستان شهید صدوقی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار یزد، خواستار رسیدگی به موضوع پرداختی پرسنل در راستای حمایت از این عزیزان شد و گفت: انتظار و درخواست ما از فرماندار محترم، ادامه یافتن همکاری ها و افزایش این تعامل بوده و پیشنهاد می کنیم نشست های مشترکی به صورت فصلی برگزار گردد.

در پایان فرماندار شهرستان یزد ضمن استقبال از این پیشنهاد خاطر نشان کرد: شخص بنده و مجموعه فرمانداری یزد کمافی السابق در صحنه مبارزه با این ویروس با تمام توان حضور خواهیم داشت و ارتقاء رفاه و آسایش مردم دارالعباده هدف غایی ما بوده که مقوله سلامت نیز یکی از اجزاء مهم و تأثیرگذار این مسیر می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها