موج
کدخبر : ۳۲۵۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325580

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد اعلام کرد: تمامی اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در سراسر کشور برای انجام فعالیت های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تحت ارایه خدمات تخصصی به بخش دولتی و بخش خصوصی (عموم کشاورزان و آحاد جامعه) ملزم به داشتن پروانه اشتغال می باشند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد اعلام کرد:  با عنایت به اهمیت جایگاه پروانه اشتغال اعضا و برطرف کردن ابهامات برخی دستگاه های اجرایی در مورد عدم رعایت اخذ پروانه اشتغال معتبر به هنگام تنظیم قرارداد برای بهره مندی از خدمات حرفه ای اعضا رییس سازمان مرکزی نظام مهندسی کشاورزی طی نامه ای به سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان ها، جایگاه پروانه اشتغال را تبیین و تشریح کرد.

موارد اشاره شده در این نامه به شرح زیر است:

تمامی اعضای سازمان در سراسر کشور برای انجام فعالیت های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تحت ارایه خدمات تخصصی به بخش دولتی و بخش خصوصی (عموم کشاورزان و آحاد جامعه) ملزم به داشتن پروانه اشتغال می باشند.

وی یادآور شد: انجام فعالیت های مهندسی کشاورزی از سوی اعضای سازمان بدون پروانه اشتغال و یا پروانه اشتغال فاقد اعتبار، تخلف انتظامی بوده و در صورت ارتکاب، مطابق قوانین و مقررات مربوطه برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است: اعضای سازمان موظف به اعلام و درج شماره پروانه اشتغال در کلیه اسناد مربوط به ارائه خدمات به بهره مندان از خدمات ایشان می باشند. چنانچه بهره مندان از خدمات اعضای سازمان دستگاه های اجرایی باشند؛ اعضای سازمان موظفند رأساً نسبت به اعلام و درج شماره پروانه اشتغال در قرارداد منعقده اقدام نمایند. هرگونه سهل انگاری، قصور و کتمان در این خصوص، تخلف انتظامی است و در صورت اطلاع در هر زمان مطابق ضوابط و مقررات مرتبط به هیأت های انتظامی معرفی می شوند.

ضرورت دارد کلیه اعضا لیست قراردادها و همکاری های خود را در طول سال های گذشته و منبعد با اشخاص حقوقی و حقیقی اعم از دولتی و خصوصی را به سازمان سریعا اعلام نمایند.

در صورت عدم اعلام هر زمان که سازمان مطلع شود به عنوان تخلف در هیات بدوی انتظامی مطرح خواهد شد. به عنوان مثال اگر عضوی بدون اطلاع قبلی، قرارداد یا سابقه ای را در جریان رتبه بندی ارائه نماید، ضمن حذف امتیاز آن در رتبه بندی موضوع به هیات بدوی نیز ارجاع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها