موج

معاون اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد؛

معاون اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سیدعلی کارآموز معاون اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: طرح یاری‌گران زندگی دانش آموزان برای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در این استان یزد آغاز شده و ادامه دارد.

وی افزود: در جریان این طرح ۲۰ درصد از دانش آموزان شهرستان یزد و تمام دانش آموزان شهرستان بهاباد زیر پوشش طرح  قرار گرفته‌اند.

وی اظهار داشت: برای اجرای طرح توسط مدرسان و مربیان آموزش و پرورش نسبت به ارائه آموزش‌های لازم در خصوص مضرات مواد مخدر و پیشگیری آموزش ارائه می شود.

کارآموز گفت:  از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون افزون بر ۲۵ تن انواع موادمخدر در استان یزد کشف شد که گزارشی از تعداد دستگیرشدگان و خودروهای توقیف شده در اختیار رسانه ها گذاشته نشد.

جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب، در برخی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها