موج
کدخبر : ۳۰۷۴۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-307423

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: ۲۵۰ میلیارد ریال در سفر رییس جمهوری در بخش بیابان و اجرای طرح کاداستر اراضی استان یزد مصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در جمع خبرنگاران افزود: ۱۲ هزار اصله نهال در سطح ۱۲۰ هکتار از گونه های بنه و بادام کوهی در حوزه جنگل در شهرستان خاتم و همچنین ۷۵ هزار اصله گونه طاق در سطح ۵۰۰ هزار هکتار در بخش بیابان در بافق  غرس می شود.

آخوندی ادامه داد: تمام مقدمات برای کاشت آنها آماده سازی شده است.

وی با اشاره به اهمیت جنگل‌کاری تصریح کرد:تغییر اقلیم تقریبا همه دنیا را درگیر کرده و کشت درختان و فضای سبز یک ضرورت انکارناپذیر است.

وی عملیات بیولوژیک درسطح ۱۴ هکتار در شهرستان‌های میبد و بافق و بذرکاری در سطح ۵۸۰ هکتار در اشکذر، میبد، اردکان، تفت، بهاباد و یزد را از دیگر برنامه های در دستور کار این اداره کل بیان کرد. 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: ۲۵۰ میلیارد ریال در سفر رییس جمهوری در بخش بیابان و اجرای طرح  کاداستر اراضی استان مصوب شد.

وی افزود: از این میزان ۵۰ میلیارد ریال  بخش کاداستر اراضی در سال ۹۹ و ۵۰ میلیارد ریال هم به بخش بیابان در سال ۹۸ در نظر گرفته شد. 

آخوندی تصریح کرد: همچنین از مبلغ یاد شده ۲۵۰ میلیارد ریال به بخش بیابان در سال ۹۹ مصوب شد. 

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این امسال ۳۵۰ میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی به بخش بیابان و آبخیزداری اختصاص یافت. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها