موج
کدخبر : ۲۸۵۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-285778

رییس موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) بیان کرد:

رییس موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) گفت: در طرح توانا موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) دنبال ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان استان هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی وحدت رییس موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) در نشست خبری که به منظور اعلام برنامه های این موسسه آموزش عالی برگزار شد،‌ با اشاره به دستاوردهای علمی و آموزشی اظهارکرد:‌ اجرای طرح توانا، اخذ مجوز برگزاری آزمون GRE، اضافه شدن چهار کد رشته کارشناسی ارشد و کارشناسی و افتتاح رسمی مرکز مشاوره مهر دانشگاه از جمله اقدامات و دستاوردهای انجام شده و در دستور کار این موسسه آموزش عالی در سطح استان یزد است.

وی با اشاره به اهمیت مهارت افزایی فارغ التحصیلان دانشگاهی، افزود: در طرح توانا در حقیقت به دنبال ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان استان هستیم.

رییس موسسه آموزش عالی امام جواد گفت: این طرح با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، ‌پارک علم و فناوری یزد و بنیاد ملی نخبگان استان در یزد برگزار می‌شود.

وحدت مشارکت 11 دانشگاه استان را از جمله ویژگی‌های طرح توانان در یزد دانست و تصریح کرد:‌ تاکنون 23 دانشگاه در سطح کشور این طرح توان‌افزایی دانشجویان را برگزار کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها