موج
کدخبر : ۲۷۴۸۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274835

مدیر آموزش و پرورش مهریز:

مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: هدف از نمایشگاه جابربن حیان دانش آموزان ابتدایی نهادینه شدن آموخته های علمی و رشد و توسعه خلاقیت آنها است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در نمایشگاه علمی، مهارتی و فرهنگی جابر بن حیان دانش آموزان مهریز آثار برجسته دانش آموزان در زمینه چرخه زندگی حیوانات، جانوران مهره دار، دستگاه گردش خون، گیاهان دارویی، انواع دانه ها، ماکت تصفیه آب، آتشفشان، آبیاری قطره ای و جاذبه های زیستی و تاریخی وجود دارد.
نهادینه شدن آموخته های علمی دانش آموزان مقطع ابتدایی و رشد، توسعه خلاقیت و نوآوری های آنها و همچنین ایجاد زمینه تحقق اهداف این مقطع تحصیلی از اهداف برپایی نمایشگاه است.
مدیر آموزش و پرورش مهریز آشنایی دانش آموزان با درس علوم و کاربردی کردن مفاهیم کتاب های درسی، ایجاد انگیزه و تقویت روحیه آنان به منظور ارتقای سطح فراگیری و تقویت خلاقیت و نوآوری را هدف نمایشگاه ذکر کرد.
سیدعلی کارآموز افزود: این نمایشگاه به همت مدیران مدارس و همکاران فرهنگی با ارائه طرح های دانش آموزان که با ابتکار ساخته شده برای معرفی و تشویق آنها به نمایش در آمده است.
وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه به همت کارشناسی و گروه های‌ آموزش ابتدایی آموزش و پرورش به مدت یک هفته دایر است که دانش آموزان و فرهنگیان می توانند استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها