موج
کدخبر : ۲۷۴۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274566

مدیرعامل آب و فاضلاب استان یزد؛

مدیرعامل آب و فاضلاب استان یزد گفت: 20 سال است که فاضلاب یزد از 20 لیتر به 280 لیتر رسیده و با هزینه زیاد تصفیه شده و رها می شود و برای مردم مشکلات بهداشتی ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اسلامی مدیرعامل آب و فاضلاب استان یزد گفت: متاسفانه معضل پشه و رها شدن پساب فاضلاب و عدم استفاده از آن مصیبتی است که مردم را دچار کرده بویژه در مناطق شهر شاهدیه و زارچ نارضایتی هایی بخصوص در فصل بهار و تابستان ایجاد می کند.

وی افزود: من و همه همکارانم از اینکه مردم شاهدیه ناراضی هستند ناراحتیم و همه اقداماتی که جهت کاهش مشکل لازم بوده انجام داده و خواهیم داد اما تا زمانی که این آب به مصرف نرسد و در بیایان رها شود پتانسیل وجود پشه وجود خواهد داشت.

وی ادامه داد: 20 سال است که از 20 لیتر شروع و به 280 لیتر رسیده که فاضلاب با هزینه زیاد تصفیه شده و رها می شود و سپس تبخیر و برای مردم نیز مشکل ایجاد کرده است.

اسلامی اظهار داشت: در همان اوایل احداث تصفیه خانه فاضلاب سرب و روی مهدی آباد و موسسه کوثر تخصیص همه پساب را گرفته اند ولی معلوم نیست کی قرار است استفاده شود و ما فقط اقدامات پیشگیرانه داریم و تا این آب مصرف نشود و یا انتقال نیابد این مشکل خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها