موج
کدخبر : ۲۷۳۴۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273436

در یکصد و چهل و ششمین نشست شورای شهر یزد داور نظری اردبیلی با شش رای موافق و پنج رای مخالف اعضای شورای شهر یزد، به عنوان شهردار منتخب این شورا معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، داور نظری اردبیلی با شش رای موافق و پنج رای مخالف اعضای شورای شهر یزد، به عنوان شهردار منتخب این شورا معرفی شد.

در یکصد و چهل و ششمین نشست شورای شهر یزد از میان 13 نامزد تصدی شهرداری یزد، آقایان داور نظری اردبیلی و ابوالقاسم محی الدینی انتخاب و به رای گذاشته شدند که در نهایت داور نظری اردبیلی به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

داور نظری اردبیلی فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه تربیت مدرس و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران در گرایش برنامه‌ریزی استراتژیک است.

وی مشاور صنعت نفت در طرح ملی کارت هوشمند سوخت و قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران را در کارنامه کاری خود دارد و دارای 18سال سابقه مدیریت و برنامه‌ریزی در دانشگاه صنعتی شریف، صنعت نفت، هلدینگ ICT بانک پاسارگاد بوده و فعالیتهایی نیز در سازمان مدیریت صنعتی، هلدینگ IDRO,IMIDRO, موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)، مرکز تحقیقات مخابرات ایران و شرکت هواپیمای ماهان داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها