موج
کدخبر : ۲۷۳۳۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273353

فرمانده انتظامی اردکان؛

فرمانده انتظامی شهرستان اردکان از متصدیان واحدهای صنفی طلا فروشی ها خواست از قفل های مخفی و کنترل دار استفاده کنند و مراقب باشند به هنگام خرید، جواهرات را با بدل معاوضه نکنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید رضا صادقیان فرمانده انتظامی شهرستان اردکان از متصدیان واحدهای صنفی طلا فروشی ها خواست از قفل های مخفی و کنترل دار استفاده کنند و به گونه ای برنامه ریزی کنند که در زمان پهن کردن و همچنین جمع آوری ویترین، کسی حضور نداشته باشد و مراقب باشند به هنگام خرید، جواهرات را با بدل معاوضه نکنند.

وی ادامه داد: به هنگام مراجعه مراقب رفتارهای مشکوک باشید و از دوربین هایی با قابلیت ثبت فریم به فریم و سرعت ضبط بالا استفاده کنید، از خرید اموال، اشیاء و جواهرات بدون فاکتور و مدارک کافی از افراد ناشناس جداً خودداری و در زمان قطع برق، دقت و مراقبت کافی از مغازه داشته باشید.

دستگیری سارق سابقه ‌دار تابلوهای راهداری اردکان

فرمانده انتظامی اردکان همچنین از دستگیری سارق سابقه ‌دار تابلوهای راهداری در این شهرستان خبر داد.

صادقیان با اشاره به ثبت سوابق سرقت در دایره جنایی پلیس اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت تابلوهای راهداری شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با اشاره به ضرورت برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامی بخش خرانق با همکاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و با تلاش شبانه روزی سارق را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردکان در خصوص جزئیات دستگیری متهم اضافه کرد: سارق سابقه دار، در حال سرقت تابلوها در محور اردکان به خرانق دستگیر و خودرو متهم نیز از سوی پلیس توقیف شد.

صادقیان افزود: متهم در بازجویی به سرقت تابلوها اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه وی تعداد 50 عدد تابلو مربوط به راهداری و حمل و نقل جاده ای کشف شد.

وی با بیان اینکه سارق با تعدادی مالخر نیز در ارتباط بوده تا تابلوها را به آن ها بفروشد ادامه داد: در این رابطه نیز 4 نفر از مالخران شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی اردکان با اشاره به کشف تعدادی تابلوی فروخته شده به مالخران تصریح کرد: همچنین در بازرسی از محل ضایعات فروشی آنها تعداد 100 عدد تابلو علائم رانندگی دیگر مربوط به راهداری و حمل و نقل جاده ای کشف شد.

صادقیان در پایان با اشاره به اینکه هر پنج متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند افزود: این اقدام به موقع ماموران در دستگیری متهم موجب شد تا سرمایه ملی که برای مردم در جاده ها نصب شده بود شناسایی و به اداره راهداری اردکان بازگشت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها