موج
کدخبر : ۲۷۳۰۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273041

رییس شورای هیات های مذهبی یزد گفت: در نشستی با متولیان جشن های نیمه شعبان مقرر شد با مدیریت هزینه‌ها و کاهش هزینه‌های غیر ضرور بخشی از هزینه‌ها به مناطق آسیب دیده از سیل‌های اخیر اختصاص داده شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  سید علی فقیه زاده رییس شورای هیات های مذهبی استان یزد در شورای هیات مذهبی شهرستان یزد با موضوع جمع آوری کمک برای مناطق سیل زده با تقدیر از هیات های استان که از نخستین روزهای حادثه سیل در جمع آوری کمک برای آسیب دیگان در عرصه حضور پیدا کرده‌اند، افزود: مقدار زیادی کمک‌های غیرنقدی نیز توسط هیات مذهبی استان یزد جمع آوری و به دستگاه‌های متولی جهت ارسال به مناطق آسیب دیده تحویل داده شده است.
وی خاطر نشان کرد: در راستای کمک به هموطنان سیل زده نشست هایی با خیران هیات های استان یزد برگزار و کمک‌های خوبی به صورت نقدی و غیر نقدی جذب شده است.
فقیه زاده اضافه کرد: همچنین در نشستی با متولیان جشن های نیمه شعبان مقرر شد با مدیریت هزینه‌ها و کاهش هزینه‌های غیر ضرور بخشی از هزینه‌ها به مناطق آسیب دیده از سیل‌های اخیر اختصاص داده شود.
رییس شورای هیات های مذهبی استان با تاکید بر تداوم جمع آوری کمک‌های مردمی توسط هیات مذهبی افزود: این کمک ها پس از جمع آوری جهت ارسال به مناطق آسیب دیده در اختیار دستگاه‌های متولی قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها