موج
کدخبر : ۲۷۳۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273022

فرماندار بهاباد بیان کرد:

فرماندار بهاباد گفت: روز جانباز فرصت مناسبی است برای اینکه با رشادت های جانبازان دفاع مقدس بیشتر آشنا شویم و الگو گیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد مهدی خانی زاده بهابادی فرماندار بهاباد در این دیدارها گفت : حضرت ابوالفضل العباس(ع) اسوه فداکاری و شجاعت در واقعه کربلا بود و ایشان را به قمر بنی هاشم تشبیه کرده اند یعنی هر آنچه که داشت به گفته خود حضرت از سیدالشهدا (ع) داشت.

فرماندار بهاباد هدف از این دیدار را تکریم و تقدیر از جان فشانی و دلاور مردی جانبازان ایران اسلامی دانست و برای تمام جانبازان آرزوی سلامتی کرد.

وی با بیان اینکه دیدار با جانبازان روحیه بخش است، افزود:  جانبازان قطعا بندگان عزیز خداوند هستند که با جان خود با خدا معامله کردند.

خانی زاده عنوان نمود: روز جانباز فرصت مناسبی است که نسل امروز ما علاوه بر الگوپذیری از رشادت ها و جانبازی های حضرت عباس(ع) در وقایع دفاع مقدّس و دلاوری ها و شجاعت های جانبازان عزیز و غیرتمند ایران اسلامی به مطالعه بپردازند و درسها و پیامهای زندگی ساز را از متن این تاریخ ماندگار استخراج نمایند.

جانباز سرافراز جنگ تحمیلی حاج علی رضاپور بهابادی جانباز قطع نخاعی است که درعملیات نصر هفت در منطقه سردشت به جانبازی نائل گشت.

همچنین جانباز محمد خجسته درعملیات بدر درجزیره مجنون منطقه هورالهویزه به درجه رفیع جانبازی نایل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها