استاندار یزد گفت: صبر و مقاومت جانبازان الگویی بی بدیل برای مردم و جوانان در راستای حرکت در مسیر ارزش های والای انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد به مناسبت میلاد حضرت عباس (ع) در دیدار و گفت و گو با جانبازان مرکز توانبخشی ثامن الائمه جانبازان ضایعه نخایی افزود: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در گرو تکریم ایثارگران و جانبازان است.

وی ادامه داد: روز جانباز فرصت بسیار خوبی است تا مردم و مسئولان بیش از گذشته به نقش ایثارگران و جانبازان در نظام و انقلاب اسلامی توجه کنند و برای حفظ کرامت آنها بکوشند.

استاندار یزد خاطر نشان کرد: صبر و مقاومت جانبازان الگویی بی بدیل برای مردم و جوانان در راستای حرکت در مسیر ارزش های والای انقلاب اسلامی است.

طالبی گفت: عزت و عظمت ایران اسلامی در بخش های مختلف و عرصه های داخلی و خارجی مدیون جانبازان است و باید همواره قدردان جامعه ایثارگران راه حق باشیم.

همزمان با میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) جمعی از مسئولان با حضور در مرکز توانبخشی ثامن الائمه جانبازان ضایعه نخایی با اهدا گل از صبر و استقامت جانبازان و ایثار آنها تجلیل کردند.

در مرکز توانبخشی ثامن الائمه 25 جانباز ضایعه نخایی حضور دارند.

استان یزد در دوران هشت سال دفاع مقدس 9 هزار و 685 جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد 2378 جانباز بالای 25 درصد و 170 جانباز نیز بالای 70 درصد هستند.