موج
کدخبر : ۲۷۳۰۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273018

امام جمعه محمدآباد یزد گفت: تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ و دولت آمریکا به خاطر نقش این نیروی مردمی و انقلابی در دفاع از نظام و کشور است و سپاه پاسداران یک نهاد مردمی و انقلابی است.

به گزارش خبرگزاری موج، جمعی از اصناف و بازاریان بسیجی یزد اقدام اخیر رییس جمهوری آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع با شعارهای انقلابی و حماسی بر حمایت از سپاه پاسداران و دفاع از ارزش های دینی و انقلابی تاکید کردند.

در این مراسمحجت الاسلام سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه محمدآباد یزد گفت: تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ و دولت آمریکا به خاطر نقش این نیروی مردمی و انقلابی در دفاع از نظام و کشور است.

حجت الاسلام مدرسی افزود: سپاه پاسداران یک نهاد مردمی و انقلابی است و در 40 سال گذشته به وظایف خود در دفاع از کشور از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

مدرسی گفت: حضور سپاه در منطقه و دفاع از محرومان عالم همواره مورد خشم دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا بوده و باید با وحدت و ایمان به راه اقتدار و عزت ادامه داد.

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.

در پی اعلام این تصمیم، محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری و رئیس شورای عالی امنیت ملی پیشنهاد کرد که آن شورا نیروهای نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا موسوم به سنتکام را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.

شورای عالی امنیت ملی نیز به دنبال اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی، در اقدامی متقابل دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا در غرب آسیا موسوم به سنتکام را از گروه های تروریستی معرفی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها