موج
کدخبر : ۲۷۰۲۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270298

استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: دانش آموزان در کنار تحصیل به آموزش‌های سبک زندگی هم توجه لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در آیین تجلیل از دانش‌آموز برتر علمی استان در سال جاری افزود: بخش عمده‌ای از این موفقیت ها حاصل تلاش دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان است که شرایط لازم را بری برای تحصیل فرزندان خود فراهم کردند .

وی همچنین نقش معلمان ، مسئولان اداره‌های آموزش و پرورش و خیرین مدرسه‌ساز را در این ‌ارتباط مهم دانست و اظهار داشت: حلقه گمشده‌ای که نتوانسته ایم در این مدت از این موفقیت در مسائل مختلف استان استفاده کنیم و در روند توسعه و رویکردها به این موضوع توجه نشد که دانش‌آموزان موفق ما در چه رشته‌های تحصیل می‌کنند.

استاندار یزد تصریح کرد: متصدیان و برنامه ریزان اجتماعی و اقتصادی اشتغال استان یزد باید با توجه به رشته و تحصیل دانش‌آموزان موفق برای آن‌ها سرمایه‌گذاری و اشتغال ایجاد کنند که بعد از دانش‌آموختگی از دانشگاه فرصت‌های لازم را برای حضور و ایفای نقش در عرصه‌های مختلف فراهم شود.

طالبی اظهار امیدواری کرد که با اتخاذ رویکردهای جدیدی در حوزه توسعه استان یزد بتوان حلقه گمشده مورد نظر را احیا و از ظرفیت‌ها و توان دانش‌آموزان برای توسعه و پیشرفت حداکثری استان یزد بهره‌برداری کرد.

استاندار یزد بابیان اینکه دانش‌آموزان یزدی همیشه در مسابقات مختلف علمی موفقیت‌های خوبی را کسب کردند، خاطرنشان کرد: امیدواریم این شرایط خوب برای درخشیدن آن‌ها بیش از بیش در استان فراهم شود و در کنار آن به آموزش‌های سبک زندگی هم توجه لازم داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها