موج
کدخبر : ۲۶۹۹۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269913

نماینده مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: جمع بندی مسائل، مشکلات و مطالبات مردم و ارائه آن به مسئولان و پیگیری آن اگر به صورت مکرر انجام شود خروجی مثبتی به همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  محمدرضا صباغیان شامگاه جمعه در جمع دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی دهستان تنگچنار مهریز افزود: منشاء بسیاری از مشکلات در جامعه به خاطر نظارت نداشتن بر امور توسط نمایندگان است.
نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به تصویب قوانین مناسب و مورد نیاز کشور و مردم بر اساس شرایط روز اقدام کنند و سپس کار نظارت با جدیت بیشتر اعمال شود مشکلی نخواهیم داشت.
نماینده مردم شهرستان های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس در ادامه به کارکرد و نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در بررسی نیازهای مردم و انعکاس آن به مسئولان تاکید کرد.
صباغیان بیان داشت: جمع بندی مسائل، مشکلات و مطالبات مردم و ارائه آن به مسئولان و پیگیری آن اگر به صورت مکرر انجام شود خروجی مثبتی به همراه دارد.
وی همچنین قول داد، مسائل و نیازهای مردم روستاهای تنگچنار را به اطلاع مسئولان استان یزد برساند و بخشی از آن را در تهران پیگیری کند .
در این جلسه حاضران پیگیری ساخت بلوار مهریز به تنگچنار، ایجاد فضاهای ورزشی و فرهنگی، ارائه تسهیلات به کشاورزان، پیگیری طرح های اشتغال زایی و تامین کمبود آب شرب را خواستار شدند.
دهستان تنگچنار با 12 روستا در 30 کیلومتری شهر مهریز قرار دارد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها