موج
کدخبر : ۲۶۹۸۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269894

حجت‌الاسلام قاسم روان‌بخش؛

عضو موسسه علمی و پژوهشی امام خمینی قم در مسجد مهدیه مهریز گفت: اگر شاهد سفر رئیس‌جمهور سوریه به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری هستیم به خاطر مقاومت و تقویت این جبهه و شکست محور شرارت در منطقه است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت‌الاسلام قاسم روان‌بخش عضو موسسه علمی و پژوهشی امام خمینی قم در مسجد مهدیه مهریز با اشاره به اینکه ایران با 14 کشور مرز مشترک دارد، یکی از مهم‌ترین آن‌ها را عراق ذکر کرد و افزود: باید با برقراری روابط تجاری نسبت به فروش کالا و رونق اقتصادی با کشورهای همسایه اقدام کنیم.

وی ادامه داد: دولت آمریکا و اروپایی‌ها به دشمنی خود علیه انقلاب اسلامی با افزایش تحریم و تهدیدها ادامه می‌دهند و داشتن ارتباط با همسایگان و عراق به نفع طرفین است و ضرورت هم دارد.

دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو سخن، دیگر دستاورد مهم سفر رئیس‌جمهوری ایران به عراق را حذف روادید برای رفت‌وآمد مردم و تجار 2 کشور ذکر کرد و آن را گامی بسیار مهم و موردنیاز در شرایط کنونی کشور برشمرد.

روان‌بخش، عزت و سربلندی کشور را مدیون درایت و تصمیم‌های مقام معظم رهبری و بصیرت مردم و مسئولان ذکر کرد و گفت: راه اقتدار تنها در ایستادگی مردم و پافشاری بر اصول و ارزش‌های انقلاب است.

وی بیان داشت: اگر شاهد حضور رئیس‌جمهور سوریه به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری هستیم به خاطر مقاومت و تقویت این جبهه و شکست محور شرارت در منطقه است.

عضو هیات علمی موسسه علمی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم به توطئه‌های فرهنگی دشمنان علیه نسل جوان اشاره کرد و راه برون‌رفت از آن را توجه به مبانی دینی، روحیه انقلابی ولایتمداری دانست.

روان‌بخش به بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب پرداخت و یادآور شد: راه تحقق این گفتمان تا رسیدن به تمدن اسلامی بر محور مقاومت، روحیه انقلابی و بهره‌گیری از جوانان تکیه دارد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها