موج
کدخبر : ۲۶۹۸۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269840

مدیر شعب بانک توسعه تعاون یزد؛

مدیر شعب بانک توسعه تعاون در یزد گفت: 70 درصد تسهیلات پرداخت‌شده مربوط به بخش تعاون است و وظیفه بانک حمایت از تعاونی‌ها در بخش‌های مختلف و اعضای آن‌ها که از نهادهای مردمی با سرمایه کم و اشتغال بیشتر است، محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، غلامرضا حسانی زاده مدیر شعب بانک توسعه تعاون یزد گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون هزار و 722 میلیارد ریال وام در بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت‌ شد که از این مبلغ 147 میلیارد ریال مربوط به شعبه ابرکوه است . 
وی یادآور شد : تسهیلات اشتغال روستایی با سود 6 درصد و با شرط اجرای طرح ظرف 2 سال با یک سال تنفس و 6 سال مهلت بازپرداخت در مناطق روستایی و عشایری برای ایجاد فرصت شغلی و رونق تولید ارائه می‌شود. 
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان تصریح کرد: 70 درصد تسهیلات پرداخت‌شده مربوط به بخش تعاون است و وظیفه بانک حمایت از تعاونی‌ها در بخش‌های مختلف و اعضای آن‌ها که از نهادهای مردمی با سرمایه کم و اشتغال بیشتر است، محسوب می‌شود. 
بانک توسعه تعاون در راستای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی با سرمایه پنج هزار میلیارد ریال و 100 درصد دولتی از سال 88 با تبدیل صندوق تعاون به بانک توسعه تعاون فعالیت خود را در قالب بانک و زیر نظر بانک مرکزی و سیاست‌های دولت آغاز کرد که در استان یزد 10 شعبه و 2 باجه فعال دارد. 
بر اساس سرشماری آبان ماه 1395، 15 درصد یک‌میلیون و 138هزار نفر جمعیت استان یزد در روستاها و بقیه در 21 شهر زندگی می‌کنند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها