موج
کدخبر : ۲۶۹۸۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269807

مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد گفت: از بهمن ماه تا کنون 800 تن انواع میوه و سیب و پرتقال برای نوروز در یزد ذخیره سازی شد.

هشتمین جلسه کمیته راهبردی میوه تنظیم بازار استان یزد با حضور اعضای کمیته در محل سازمان تعاون روستایی استان یزد برگزار شد. در این جلسه مقرر گردید عرضه سیب و پرتقال تنظیم بازار با قیمت مصوب 10 تا ۱۵ درصد زیر قیمت خرده فروشی محصول در بازار استان یزد از ۲۵ اسفند ماه سال جاری به صورت همزمان از مجموع ۱۹۴ مرکز عرضه میوه در سطح استان یزد آغاز گردد.

علی جهازی مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته و همت و تلاش مجموعه همکاران سازمان تعاون روستایی و اتحادیه تعاونی های تولید روستایی استان یزد از ابتدای بهمن ماه سال جاری تاکنون طی چندین مرحله بیش از ۸۰۰ تن انواع پرتقال والنسیا و تامسون و با افزایش سه برابری نسبت به سال گذشته مقدار ۶۰۰ تن سیب زرد و قرمز مرغوب برای توزیع با نرخ مصوب در ایام عید نوروز سال ۱۳۹۸ تامین و به طور کامل به استان یزد حمل و ذخیره سازی شده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد در خصوص قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار برای مصرف کننده اظهار داشت: بر اساس مصوبه کمیته راهبردی میوه استان مقرر شد سیب و پرتقال تنظیم بازار از ۲۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در سبدهای ۶ تا ۸ کیلویی با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصد زیر قیمت خرده فروشی در بازار استان به نرخ مصوب پرتقال تامسون از قرار هر کیلو ۳۵ هزار ریال، پرتقال والنسیا از قرار هر کیلو ۴۵ هزار ریال و سیب زرد و قرمز از قرار هر کیلو ۶۲ هزار ریال از طریق ۱۱۴مرکز عرضه در سطح شهرستان یزد و ۷۹ مرکز عرضه در سطح سایر شهرستان های تابعه استان یزد در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها