موج
کدخبر : ۲۶۹۲۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269252

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد؛

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد گفت: سال آینده نیز 150 میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای سازمان جنگل‌ها و مراتع در نظر گرفته ‌شد، امیدواریم بتوانیم سهم یزد از این مبلغ را به 25 میلیارد تومان برسانیم چون در یزد جای کار وجود دارد و این بودجه نیاز است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد در جمع مسئولان منابع طبیعی مهریز افزود: بیش از 15 میلیارد تومان بودجه برحسب نیاز در حوزه آبخیزداری به‌خصوص مراتع، حفاظت، توانمندسازی جوامع محلی و حفاظت امور اراضی هزینه شد.

وی با اشاره اینکه طرح‌های بخش آبخیزداری حدود 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز امیدواری کرد که با همکاری دستگاه‌ها، مردم و تشکل‌ها بتوان بیش از گذشته در انجام مأموریت‌ها موفق بود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد امروز در آیین بهره برداری از ساختمان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بخش عقدا شهرستان اردکان گفته بود: امسال 200 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور منظور شد.

آخوندی افزود: سهم ریالی یزد از این مبلغ بیش از 15 میلیارد تومان است و طرح‌هایی که از این محل آغاز شد، هم اکنون از پیشرفت فیزیکی 80 درصد برخوردار است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد یادآور شد: سال آینده نیز 150 میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای سازمان جنگل‌ها و مراتع در نظر گرفته ‌شد، امیدواریم بتوانیم سهم یزد از این مبلغ را به 25 میلیارد تومان برسانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها