موج
کدخبر : ۲۶۸۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268764

رییس حوزه هنری یزد:

رییس حوزه هنری یزد گفت: سال آینده هم‌زمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در یزد در ویژه برنامه‌ای از نفرات برگزیده و چهره برتر هنر انقلاب استان یزد تقدیر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدصادق کوچک زاده رئیس حوزه هنری یزد و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد در خصوص برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی هنرمند سال استان یزد تبادل نظر کردند.

کوچک‌زاده با بیان اینکه از 20 تا 27 فروردین هر سال هم‌زمان با سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی به عنوان هفته هنر انقلاب اسلامی نامگذاری شده گفت: در این هفته برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی هنری در یزد برگزار می‌شود.

وی با برشمردن برخی از برنامه‌های تدارک دیده شده افزود: به منظور گسترش فعالیت‌های ترویجی هفته هنر انقلاب اسلامی، قرار است از سال آینده در مراکز استانی، هنرمند سال استان توسط هیأت انتخاب چهره برتر هنر انقلاب در استان‌ها، معرفی شود. 

دبیر ستاد بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در استان بیان کرد: هنرمند سال استان از بین رشته‌های مختلف هنری و ادبی توسط هیأت حقیقی و حقوقی انتخاب و به ستاد مرکزی در تهران معرفی خواهد شد. 

کوچک‌زاده افزود: سال آینده هم‌زمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در یزد در ویژه برنامه‌ای از نفرات برگزیده و چهره برتر هنر انقلاب استان تقدیر می‌شود.

وی ضمن قدردانی از همکاری و تعامل دو نهاد در زمینه‌های مختلف بر گسترش بیش از پیش همکاری‌ها تأکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها