موج
کدخبر : ۲۶۷۷۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267744

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در ستاد اجرایی سفرهای نوروزی استانی یزد گفت: سال گذشته تبلیغات و اطلاع رسانی در ورودی‌های استان ضعیف بود و باید در نوروز 98 در یزد فرصت معرفی سایر شهرستان‌های استان یزد در شهرهای ورودی ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی سفرهای نوروزی استان یزد اظهار داشت: شهرستان‌های مهریز، اردکان و میبد به عنوان ورودی‌های استان یزد باید ضمن ساماندهی، به نحوی در زمینه تبلیغات تقویت شوند که علاوه بر معرفی خود به مسافران، سایر نقاط استان را نیز معرفی کنند.

وی با بیان اینکه سال گذشته تبلیغات و اطلاع رسانی در ورودی‌های استان یزد ضعیف بود، افزود: باید فرصت معرفی سایر شهرستان‌های استان یزد در شهرهای ورودی ایجاد شود.

وی همچنین بر ضرورت توجه ویژه به خانه‌های مسافر استان یزد تاکید کرد.

صادقیان در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت ساماندهی ورودی شهرها به لحاظ زیباسازی و به‌سازی نیز تاکید کرد و اظهار داشت: این امر باید هم در شهر یزد به عنوان مرکز استان و هم سایر شهرها در آستانه نوروز اتفاق بیفتد.

ضرورت توجه شهرداران و فرمانداران یزد برای زیباسازی شهرها به ویژه ورودی‌ها

وی تصریح کرد: لازم است شهرداران و فرمانداران برای زیباسازی شهرها به ویژه ورودی‌ها، در آستانه آغاز سفرهای نوروزی اهتمام ویژه داشته باشند و شخصا از اقدامات و روند اجرای طرح‌ها بازدید کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد همچنین عنوان کرد: بلوار راه آهن و بلوار آزادگان در یزد باید به صورت ویژه زیباسازی شود.

وی در مورد اکوپارک یزد نیز بیان کرد: این پارک هنوز تکمیل نشده اما شهرداری تمام تلاش خود را به کار گیرد تا این پارک برای ایام نوروز ۹۸ قابل بهره برداری باشد.

صادقیان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در حوزه بهداشت و سلامت، در بحث اطلاع رسانی بسیار ضعیف عمل شده در حالی که باید به مسافران در ابتدای ورودی شهرها، اطلاعات لازم در مورد استقرار داروخانه‌های شبانه‌روزی، درمانگاه‌ها و سایر شیفت‌های نوروزی در اختیار مسافران قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بحث بهداشت مکان‌ها در نگاه مردم بسیار حائز اهمیت است و در بسیاری از موارد مشخص نیست متولی نظافت اماکن، سرویس‌های بهداشتی و غیره کدام ارگان است و لازم است ستاد سفرهای نوروزی در این زمینه توجه جدی‌تری داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها