موج
کدخبر : ۲۶۲۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-262520

مدیرکل پست استان یزد در ارتباط مسابقه نامه‌نگاری ویژه نوجوانان گفت: "نامه ای به قهرمان خود بنویسید " از سوی اتحادیه پستی جهانی به عنوان موضوع مسابقه نامه نگاری سال 2019 اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، "علی محمد رحمانی پور" مدیرکل پست استان یزد  در ارتباط  مسابقه نامه‌نگاری ویژه نوجوانان گفت: "نامه ای به قهرمان خود بنویسید" از سوی اتحادیه پستی جهانی به عنوان موضوع مسابقه نامه نگاری سال 2019 اعلام شده است.

وی همچنین تصریح کرد: شرکت ملی پست همانند سال های گذشته با مشارکت فعالانه در این برنامه جهانی، سعی دارد تا نوجوانان ایرانی را با مزیت ها و خدمات پستی آشنا ساخته و فرهنگ مکاتبه را جایگزین مراجعه نماید.

مدیر کل پست استان تأکید کرد: در همین راستا به منظور برگزاری هر چه بهتر این مسابقه فرهنگی و ترغیب حداکثری نسل نوجوان به شرکت در این رقابت جهانی، با هماهنگی های صورت گرفته بین سازمان ها و نهادهای موثر در این زمینه، وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ملی پست همکاری می نمایند.

وی همچنین با یادآوری این نکته که موضوع انتخاب شده بسیار مهم و جذاب بوده و انشای برگزیده می تواند در سطح بین المللی بسیار اثربخش باشد افزود.

رحمانی پور در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این مسابقه گفت: براساس اعلام اتحادیه پستی جهانی، نوجوانان دارای حداکثر 15 سال می‌توانند در این مسابقه به رقابت پرداخته و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان این که نامه‌های ارسالی باید به صورت دست نویس و یک رو بوده و موارد مربوط به نامه‌نگاری نظیر درج آدرس گیرنده و فرستنده، تاریخ و امضای پایانی را رعایت نموده افزود: نامه ها حداقل در 2 صفحه و حداکثر در 4 صفحه A4 باشد .

بالاترین مقام پست استان از شرکت کنندگان خواست تا مشخصات خود را به طور کامل درج و یک شماره تماس در دسترس را نیز ارسال نمایند.

رحمانی پور مهلت شرکت در مسابقه نامه‌نگاری 2019 اتحادیه پستی جهانی را دوازدهم اسفندماه سال‌جاری اعلام و عنوان کرد: هیات داوران از میان نامه های ارسالی، نامه برتر را در سطح داخلی انتخاب و به منظور شرکت در رقابت بین‌المللی به اتحادیه پستی جهانی ارسال می‌نماید.

وی با اشاره به این که اتحادیه برای این رقابت جوایز ارزشمندی را در نظر گرفته است افزود: مدال‌های طلا،‌ نقره و برنز به ترتیب به نفرات اول تا سوم بین المللی تعلق خواهد گرفت؛ همچنین به دیگر انشا‌های برتر گواهینامه‌ و جوایزی اهدا خواهد شد.

مدیرکل پست استان عنوان کرد: همچنین به 100 اثر برتر جوایز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

وی از تمامی نوجوانان علاقمند و باذوق یزدی دعوت به شرکت در این رقابت جهانی نمود و اظهار امیدواری کرد: برنده مسابقه نامه نگاری 2019، یکی از نوجوانان فرهیخته یزدی باشد.

شایان ذکر است علاقمندان می توانند آثار خود را به صندوق پستی 8811-15875،روابط عمومی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران ارسال نمایند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها