موج
کدخبر : ۴۸۵۴۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-485439
گیلان نماینده مردم رشت و خمام عنوان کرد:

تلاش مجمع نمایندگان گیلان در افزایش سهم پروژه‌های گیلان

تلاش مجمع نمایندگان گیلان در افزایش سهم پروژه‌های گیلان

گیلان نماینده مردم رشت و خمام در مجلس از قرارگیری ۱۷ پروژه مهم و استراتژیک گیلان در ردیف بودجه سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت:تلاش مجمع نمایندگان گیلان در افزایش سهم پروژه‌های گیلان در بودجه ۱۴۰۲ ستودنی است.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، جبار کوچکی نژاد ، از قرارگیری ۱۷ پروژه مهم و استراتژیک گیلان و شهرستان رشت در ردیف بودجه سال ۱۴۰۲ خبر داد و افزود: این پروژه‌ها در سرفصل‌های درمانی، دانشگاهی، کشاورزی، ورزشی و فرهنگی بوده که در ردیف و بودجه سال ۱۴۰۲ قرار قرار گرفته است.
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقق بودجه و اعتبار به تلاش سازمان‌ها بستگی دارد، گفت: قرار دادن این موارد در بودجه سال ۱۴۰۲ به راحتی صورت نگرفته و شایسته است مسئول محترم مجموعه‌های مرتبط از هم اکنون برنامه ریزی و کارگروه‌های ویژه جهت اختصاص این مبالغ به پروژه‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.
کوچکی نژاد ادامه داد: دانشگاه شهید رجایی – واحد رشت، پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی و دهکده ورزشی وزارت علوم در رشت بخشی از پروژه‌های مهم تعریف شده در بودجه سال جاری بوده است.
وی از قرارگیری ۶ پروژه کنارگذر شهری در ردیف بودجه سال جاری خبر داد و افزود: پروژه کنارگذر شهرهای پیربازار، خشکبیجار، چوکام، سنگر، لشت نشاء و ضلع غربی شهر خمام در ردیف بودجه قرار گرفت.
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه بیمارستان ۸۰۰ تخت خوابی رشت در ردیف بودجه سال جاری قرار گرفت، گفت: پروژه تراموای شهری، رینگ ۹۰ متری رشت، پژوهشگاه میراث رشت، توسعه مزار میرزا کوچک خان، مطالعه و توسعه بقعه خواهر امام و مطالعه و اجرای جاده رشت به سنگر در ردیف بودجه سال جاری قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: جبار کوچکی نژاد
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه