موج

مرکز آموزش بازرگانی گیلان با همکاری سازمان صمت، مسابقه تریبون (انتخاب سخنران برتر) را با هدف گفتمان و فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی و حمایت کالای ایرانی برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، روهام قلیچی در جمع خبرنگاران بیان کرد: برای نخستین بار مرکز آموزش بازرگانی گیلان با همکاری سازمان صمت، مسابقه تریبون (انتخاب سخنران برتر) را با هدف گفتمان و فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی و حمایت کالای ایرانی برگزار می کند  که مبنای برنامه مذکور با محوریت حمایت کالای ایرانی و معرفی کارآفرینان صاحب نام استان انجام می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان گفت: این برنامه با روند علمی و حرفه ای به صورت مهیج با حضور اساتید و داوران مجرب ملی و استانی به نحو عادلانه و دقیق کارشناسی خواهد شد و در ۴ مرحله با انعکاس و پخش از شبکه تلویزیونی از صدا و سیمای کشور در رده های سنی مختلف انجام می شود.

اهمیت و جایگاه تولید و مصرف کالای ایرانی

وی هدف از برگزاری این مسابقه بزرگ در استان را گزینش و معرفی افراد توانمند و با استعداد دانست و تصریح کرد: فرزندان این مرز و بوم که توانایی سخنرانی جذاب و حرفه‌ای داشته باشند می توانند توانایی خود را مورد محک و آزمایش قرار دهند و در قالب ارسال کلیپ ۳ دقیقه‌ای کوتاه در چارچوب شئونات دینی و فرهنگی در مورد اهمیت و جایگاه تولید و مصرف کالای ایرانی حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن سال جاری اقدام نمایند.

 قلیچی افزود: محدودیتی از لحاظ سطح تحصیلات برای حضور در این رقابت  و مسابقه نداریم و در پایان با ارائه گواهی و جوایز نفیس از برترین های این عرصه تجلیل خواهند شد که از هم اکنون متقاضیان حضور در این رقابت می توانند با مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان با شماره 34245-013 تماس گرفته و یا با مراجعه با سایت این مرکز ثبت نام نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها