موج
کدخبر : ۲۴۳۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-243615

استاندار گیلان تاکید کرد؛

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم تسریع در روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، دستور داد نسبت به تشکیل ستادی متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی در بانک های عامل اقدام شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان با تسلیت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: تعدادی از نواقص اجرایی طرح رونق تولید مورد اصلاح قرار گرفته که لازم است بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی متناسب با دستورالعمل های جدید اقدام کنند.

وی به وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در گیلان اشاره کرد و افزود: چهار بانک عامل مسئولیت پرداخت این تسهیلات را در استان بر عهده دارند.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر لزوم تسریع در روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، دستور داد نسبت به تشکیل ستادی متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی در بانک های عامل اقدام شود.

کارگروه رفع موانع تولید

وی ادامه داد: نمایندگان دستگاه های اجرایی موظف هستند تمام وقت در بانک‌ها حضور داشته باشند و هرگونه اقدام در مسیر تسریع پرداخت تسهیلات را انجام دهند.

استاندار گیلان با بیان اینکه ارزش ریالی پرونده های معرفی شده به بانک ها دو برابر سهمیه استان از تسهیلات اشتغال روستایی است، خاطرنشان کرد: این اقدام به این جهت صورت گرفت که بانک ها بتوانند بهترین طرح ها را انتخاب کنند و درصورت وجود موانع در پرونده‌ای، طرح دیگری جایگزین شود.

گفتنی است؛ در این جلسه مشکلات هفت واحد تولیدی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای حمایت از این واحدها اتخاذ شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها