English

افتتاح پایگاه سلامت خانواده با محوریت مادر و کودک در کیش+فیلم

پایگاه سلامت خانواده با محوریت مادر وکودک در مجتمع مسکونی مهستان کیش در گرامیداشت هفته سلامت افتتاح شد.

افتتاح پایگاه سلامت خانواده با محوریت مادر و کودک در کیش+فیلم
به گزارش خبرگزاری موج کیش

، در مراسم افتتاح این پایگاه که با حضور مدیراجتماعی، بهداشت و درمان معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ، رییس مرکز بهداشت کیش و معاون فنی مرکز بهداشت استان برگزار شد اسدالله احمدی گفت: پایگاه سلامت خانواده دومین پایگاه غیرضمیمه است که درجزیره کیش راه اندازی شده است.

رییس مرکز بهداشت کیش افزود: این پایگاه با محوریت خدمات دهی به مادران وکودکان واقع در اداره امورزنان مجتمع مسکونی مهستان زیر نظر مرکز جامع سلامت بوعلی فعالیت می کند.

  احمدی همچنین از برنامه ریزی برای راه اندازی دو پایگاه جدید در منطقه نوبنیاد وشهرک صدف خبرداد. 

مدیراجتماعی، بهداشت و درمان معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش هم دراین مراسم با بیان اینکه این پایگاه با همکاری اداره امورزنان کیش راه اندازی شده است گفت: خدمات جامع سلامت مادر وکودک دراین پایگاه به عنوان طرح معراج ارائه می شود.

سعید زاهدی تصریح کرد: ارتقاء شاخص های سلامت بانوان، رشد سلامت خانواده وجامعه را درپی دارد و در حوزه خدمات بهداشتی ودرمانی، تلاش می کنیم افزایش فضاها و امکانات این حوزه افزایش یابد.

گفتنی است پایگاه سلامت خانواده با محوریت مادران و کودکان در شهرک مسکونی مهستان واقع شده و هر روزه ازساعت ۷ و سی دقیقه تا ۱۴  و سی دقیقه به مادران وکودکان خدمات ارائه می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه