موج
کدخبر : ۳۶۶۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366866

احمد اسکندری نسب:

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تلاش در جهت ارتقای شایستگی های دانش آموزان و توسعه ظرفیت های دانایی و توانایی آن ها مهمترین رویکرد آموزش و پرورش استان کرمان است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، احمد اسکندری نسب، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری و برگزیدگان المپیادها و مسابقات مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان که با حضور تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان برتر به صورت نمادین برگزار شد، گفت :موفقیت شما زمانی بیشترین اثرگذاری را دارد که در عرصه خدمت گذاری هم بیشترین تاثیر را داشته باشید و بتوانید انسانی مفید و فردی محبوب برای جامعه خود باشید.

وی با بیان این که مهمترین لذت و شیرینی این موفقیت، امروز از آن شما دانش آموزان است که دانشجو شدید، گفت:  همه شما فردا چرخ های مملکت را می چرخانید و در واقع گردانندگان اصلی کشور شمایید، با توجه به علایقی که داشتید درس خواندید و ما امروز شاهد پیروزی و سربلندی تان هستیم.

اسکندری نسب افزود: آن چه به نظام، اقتدار می دهد نیروی انسانی توانمند، دلسوز، آموزش دیده، خلاق، برنامه ریز و تصمیم ساز است، انسان هر جا که قرار می گیرد و به هر شغلی که دست پیدا می کند، اگر از عملکردش رضایت داشته باشد می تواند اثرگذار باشد و این مرحله از عزت را برای خود حفظ کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانگفت: موفقیت شما زمانی بیشترین اثرگذاری را دارد که در عرصه خدمت گذاری هم بیشترین تاثیر را داشته باشید و بتوانید انسانی مفید و فردی محبوب برای جامعه خود باشید.

اسکندری نسب با بیان این که نگاه ما استوار بر مدرسه محوری است، گفت: ضمن این که باید از کنکورزدگی پرهیز کنیم و بدانیم که همه موفقیت ها از راه دانشگاه ها نمی گذرد، باید تلاش کنیم خروجی مدارس، دانش آموزانی  وفادار به کشور و متعهد به وطن و پویا باشند.

وی با بیان این که تربیت تمام ساحتی همواره دغدغه نظام تعلیم و تربیت بوده، گفت: در شرایط کرونایی معلمان نشان دادند که لحظه ای کم کاری نکردند، مدیران مدارس مدارس را نبستند و به جامعه القا کردند در هیچ شرایطی مدرسه تعطیل شدنی نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ضمن تبریک به دانش آموزان و دانشجویان موفق و خانواده آن ها ابراز امیدواری کرد در سال های آینده همه آن ها در رده های بالای مدیریتی و اجتماعی کشور بتوانند موثر باشند.

بر پایه این گزارش، در کنکور سراسری سال 99، در آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان 131 نفر قبولی در رشته پزشکی و کسب 127 رتبه زیر هزار در کنکور سراسری محقق شده که از این تعداد 114  نفر حائز رتبه سه رقمی، 12  نفر رتبه حائز رتبه دو رقمی و یک نفر حائز رتبه یک رقمی شده اند و آیین تجلیل از آن ها با حضور مدیرکل و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان و مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان به صورت نمادین و با حضور تعداد محدودی از برگزیدگان، در سالن اجتماعات کانون پیشکسوتان فرهنگی کرمان برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها