موج
کدخبر : ۳۸۳۱۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383192

تا ساعت ۸ شب؛

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه میزان مشارکت کرمانشاهیان در انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت ۲۰ را حدود ۳۵ درصد اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حسین خوش اقبال در ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به مشارکت مطلوب مردم استان در انتخابات امسال گفت:‌خوشبختانه تا ساعت 20 حدود 35 درصد مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت داشته اند.

وی افزود:‌تا همین ساعت میزان مشارکت مردم در انتخابات شوراهای شهر و روستا هم حدود 32 درصد بوده است.

خوش اقبال خاطرنشان کرد: در یکی دو ساعت گذشته شعب انتخابات با  افزایش مراجعه مردم مواجهند.

وی  گفت:‌ با خنک شدن هوا در حال حاضر شاهد افزایش حضور مردم در پای صندوق های رای هستیم و انتظار داریم درصد مشارکت بیش از پیش افزایش یابد.

وی افزود:‌ تا به این لحظه با وجود شرایط کرونایی میزان مشارکت مردم بسیار قابل قبول بوده است.

این مسول با تاکید بر لزوم هرچه سریعتر حضور مردم در پای صندوق های رای گفت:‌ ‌انتخابات نهایتا تا ساعت 24 امروز تمدید خواهد شد، بنابراین برای اینکه خللی در رای دادن مردم ایجاد نشود از همه می خواهیم هرچه سریعتر برای رای دادن مراجعه کنند.

خوش اقبال خاطرنشان کرد:‌مردم همواره در انتخابات مختلف نشان دادند که پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و امروز هم امیدوار هستیم حماسه ای دیگر در این زمینه  را در کشور و استان شاهد باشیم.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت:‌ انتخاب حق مردم است و از برکات انقلاب این است که این فرصت را در اختیار مردم قرار داده که سرنوشت خودشان را با دست خودشان رقم بزنند و همه باید از این حق قانونی خود استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها