موج
کدخبر : ۳۸۱۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381933

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار جاویدان گفت: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و هرکس بخواهد از آن عبور کند با برخورد قاطعانه و سخت نیروی انتظامی مواجه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه، در جلسه جمع بندی نظارت تخصصی شهرستان روانسر اظهار کرد: نیروی انتظامی مسئول تامین نظم و امنیت در جامعه است و خوشبختانه امروز از مقبولیت خوبی هم میان مردم برخوردار است.

وی با بیان اینکه هدف پلیس رضایتمندی اقشار مختلف مردم است، گفت: برای این کار با خدای خود عهد بسته ایم که ذره ای در احقاق حقوق مظلومان کوتاه نیامده و بیشتر از حد توانمان تلاش کنیم.

جاویدان ادامه داد: در این میان استان کرمانشاه هرگز مامن خوبی برای مجرمان و افراد خلافکار نبوده و در سال های اخیر نیز بارها به آنها ثابت شده که اگر بخواهند رفتاری در راستای ناامن سازی انجام دهند، قاطعانه ترین برخوردها با آنها صورت می گیرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: هرکس بخواهد از این خط عبور کند، حتی اگر کیلومترها نیز از این دیار فاصله بگیرد، در نهایت تسلیم قانون خواهد شد و به مجازات عملشان می رسد.

وی همچنین با تقدیر از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی روانسر، گفت: این شهرستان به واسطه تلاش های شبانه روزی پلیس و دیگر نیروهای امنیتی امروز یکی از نقاط امن استان است.

جاویدان در پایان مبارزه با قاچاق در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و برخورد قاطعانه با سارقان و اراذل و اوباش را جزو اولویت های کاری پلیس کرمانشاه عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها