موج
کدخبر : ۳۷۷۹۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377925

معاون استاندار کرمانشاه:

افشین کریمی در نشست هم اندیشی با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ با حضور صاحب نظران جامعه دانشگاهی و دانش آموزی و اعضای ستاد انتخابات استان کرمانشاه، گفت: امروز جامعه باید به این برآیند برسد که هرگونه تحول مثبت در حوزه معیشت و کار و آینده بهتر را از طریق صندوق رای دنبال کند و یقینا خروجی صندوق رای می تواند تحول آفرین باشد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه تاکید کرد: تحریم های گسترده دولت آمریکا می‌توانست هر دولتی را از پا دربیاورد ولی این دولت در بدترین شرایط، با بیشترین مسوولیت و کمترین اختیار، توانسته روی پای خود بیایستد.

کریمی گفت: دولت آمریکا با وجود به کار گرفتن همه فشارها و تحریم‌های همه جانبه و بی‌سابقه بسیار شدید اقتصادی، نتوانست دولت روحانی را وادار به تسلیم کند و این عملکرد بسیار افتخارآمیز است.

وی اظهار داشت: دولت اول آقای روحانی پایین ترین نرخ تورم را در تاریخ انقلاب کسب کرد و برجام امروز به عنوان یک دستاورد در جامعه دانشگاهی و حوزه روابط بین الملل به آن افتخار می کنند و با همین برجام بود که ترامپ را سر جایش نشاندیم و از این بحران سربلند بیرون آمدیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با اشاره به انتخابات پیش رو با تاکید بر اینکه انتخابات متعلق به یک فرد و جناح و گروه خاصی نیست، افزود: امیدواریم شرایطی به وجود آید تا کسانی که معتقد به قانون اساسی، نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب هستند؛ بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت داشته باشند و در میان نامزدهای تایید صلاحیت شده تنوع لازم برای سلیقه های مختلف وجود داشته باشد تا سطح مشارکت افزایش یابد.

کریمی تصریح کرد: از جامعه دانشگاهی انتظار می‌رود که در این شرایط به اقناع جامعه برای مشارکت حداکثری و آگاهانه در انتخابات کمک کند و چهره های علمی و دانشگاهی که به نقد صریح همراه ارائه راهکار می‌پردازند، بسیار دلسوزتر از آن کسانی هستند که بر اساس وزش باد، مواضع خود را تنظیم می کنند و برایشان تفاوتی نمی کند که چه کسی حاکم باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها