موج
کدخبر : ۳۵۹۷۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359736

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: قاسم سلیمانی نه‌فقط برای ملت ایران بلکه متعلق به همه جهان اسلام و انسان‌های آزادی‌خواه است که نبرد با استکبار را دنبال می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در نشست هم‌اندیشی انتظام و امنیت و مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: بدون شک مکتب پربار حاج قاسم سلیمانی و تداوم راه این شهید سرافراز می‌تواند طومار ظلم استکبار و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار را در هم بپیچد.

وی ادامه داد: تداوم راه شهید سلیمانی و پیروی از مکتب فرمانده مقاومت درنهایت به نابودی استکبار می‌انجامد که همه ما به‌عنوان سربازان ولایت مکلف به ادامه این راه مقدس هستیم.

سردار جاویدان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه شهید سلیمانی یک شخص نیست بلکه یک مکتب است؛ افزود: حاج قاسم به درجه‌ای رسیده بود که رهبر معظم انقلاب به‌عنوان نایب امام عصر (عج) فرمودند که من مقابل ایشان تعظیم می‌کنم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: شهید سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه پس‌ازآن جانانه با دشمنان مبارزه کرد و به‌عنوان سربازی فداکار برای کشور و ولایت همیشه در میدان بود تا اینکه مزد سال‌ها مجاهدت خود را با شهادت گرفت.

وی بابیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند عاشوراست، گفت: خداوند متعال شهادت را نصیب ایشان کرد تا با عزتمندی به مولای شهیدش حضرت امام حسین (ع) پیوست.

سردار جاویدان در ادامه به برخی ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی پرداخت و گفت: خدامحوری، تقوا، ولایت مداری، شجاعت باتدبیر و دشمن‌شناسی ازجمله آن‌ها بود که حاج قاسم را از بقیه متمایز کرده بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدت‌های سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: عمل به توصیه‌ها و تداوم راه ایشان می‌تواند انقلاب را از شر دشمنان بیش‌ازپیش مصون نگاه داشته و بر اقتدار و عزتش بیفزاید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها