موج
کدخبر : ۳۵۳۴۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353400

طی هفت ماه سال جاری؛

معاون اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه از برقراری ۱۳ هزار و ۵۸۵ تماس موفق با اورژانس اجتماعی بهزیستی کرمانشاه (۱۲۳) طی هفت‌ماهه سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، کامران علی‌مددی از برقراری ۱۳ هزار و ۵۸۵ تماس با اورژانس اجتماعی بهزیستی کرمانشاه یا همان "123" خبر داد و ابراز داشت: خدمات مهم اورژانس اجتماعی بهزیستی به آسیب دیدگان همچون کودکان آزاردیده، زنان آزاردیده، افرادی که اقدام به خودکشی کرده و یا قصد خودکشی دارند، زنان و دختران در معرض آسیب‌دیده، کودکان کار و خیابانی، زوجین متقاضی طلاق، افراد بی‌خانمان، سالمندان و معلولان آزاردیده و سایر افرادی که در شرایط بحرانی و حاد قرار دارند گروه‌های هدف اورژانس اجتماعی به شمار می‌روند.

معاون اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه مهم‌ترین اصول برنامه اورژانس اجتماعی بهزیستی را کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، قضا زدایی و پیشگیری از وقوع جرم، شناسایی کانون‌ها و مناطق آسیب خیز، به‌موقع بودن، در دسترس بودن؛ تخصصی بودن و ارتقای توانمندی افراد در معرض آسیب و آسیب‌دیده اجتماعی عنوان کرد.

این مسئول ضمن تقدیر از تلاش‌های نیروهای اورژانس اجتماعی بهزیستی و فعالیت شبانه‌روزی آن‌ها، بر ارائه خدمات فوری و تخصصی لازم به افراد آسیب‌دیده اجتماعی و یا در معرض آسیب تأکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها