موج
کدخبر : ۳۵۰۲۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350297

معاون وظیفه عمومی انتظامی کرمانشاه تاکید کرد:

سرهنگ علی‌اشرف نجفی از عدم مشاهده ابتلا به کرونا در پادگان‌های آموزشی کرمانشاه خبر داد و گفت: تمام سربازان قبل از اعزام به خدمت ویزیت شده و تست کرونا می‌دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه تمام سربازان قبل از اعزام به خدمت ویزیت شده و تست کرونا می‌دهند، ابراز داشت: افرادی که در حین اعزام به خدمت مشکوک به کرونا باشند، تاریخ اعزام آن‌ها تا بهبودی کامل به تأخیر می‌افتد.

وی در ادامه از تأخیر در اعزام مشمولان دارای بیماری زمینه‌ای خبر داد و اظهار داشت: در راستای افزایش انگیزه خدمت در مناطق غیربومی، تغییراتی در مدت خدمت سربازی ایجادشده که مشمولانی که از ابتدای آذر امسال اعزام می‌شوند که مدت سربازی برای افرادی که در مناطق عادی و بومی خدمت می‌کنند به 24 ماه افزایش‌یافته است و این مدت برای افرادی که در مناطق غیرعملیاتی غیربومی، اما بد آب‌وهوا خدمت می‌کنند، 21 ماه است.

نجفی مدت خدمت سربازی برای افرادی که در مناطق عملیاتی درگیر خدمت می‌کنند را 17 ماه عنوان کرد و گفت: این تغییرات شامل حال کسانی که در حال سپری کردن دوران خدمت خود هستند نمی‌شود و فقط مشمولان جدید را دربرمی گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها