موج
کدخبر : ۳۴۹۰۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349059

معاون استاندار کرمانشاه:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تقدیر از زحمات مدیرکل سابق دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری اظهار داشت: امیدواریم در ادامه مسیری را طی کنیم که افراد باانگیزه و دانش بیشتر در مناصب حضور پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حسین خوش‌اقبال، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشست با کارشناسان دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری ابراز امیدواری کرد: در شرایط کنونی و سال آخر کار دولت مجموعه تلاش‌های دفتر سیاسی به ارتقای رضایتمندی و افزایش اعتماد اجتماعی بیانجامد.

تلاشم ارتقای کمی و کیفی دفتر سیاسی بود

بهرام سلیمانی مدیرکل سابق دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های دوران مدیریت خود گفت: در 28 ماه گذشته دوران مدیریتم، نخستین هدفم حفظ ارزش‌ها، اصول و شعارهایی بود که دولت با آن‌ها اعتماد مردم را جلب کرد.

وی استفاده از ظرفیت تشکل‌ها، احزاب، تلاش برای رفع مشکلات عرصه فعالیت‌های دانشجویی، کارگری و قومی مذهبی را ازجمله اقدامات خود در دفتر سیاسی استانداری عنوان کرد.

سلیمانی با تأکید بر لزوم ارتقا شغلی کارکنان در مسیر منطقی خود تصریح کرد: یکی از دغدغه من توجه به نیروی انسانی بوده و از هرکسی که دارای توانمندی بود و درخواست همکاری داد استقبال کردم.

وی افزود: بر همین اساس توانستیم 7 کارشناس را جذب دفتر سیاسی کنیم که دو تن از آنان مدرک دکترا دارند و تلاشم این بوده که در بعد کمی و کیفی وضعیت دفتر سیاسی استانداری ارتقا پیدا کند.

بهرام سلیمانی توجه به شأن و جایگاه وزارت کشور و استفاده از ظرفیت‌های آن برای حل مشکلات سیاسی استان را دیگر اولویت دوران مدیریت خود عنوان کرد و افزود: ضمن توجه به تعادل و حفظ جایگاه‌ها و با بهره‌برداری از ظرفیت تمامی نمایندگان مجلس، هیئت نظارت بر انتخابات استان و احزاب تلاش کردیم که تا حد ممکن جایگاه وزارت کشور و حوزه سیاسی حفظ شود.

مدیرکل سابق دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری با اشاره به بحران‌های طبیعی و تحولات سیاسی در دو سال اخیر تصریح کرد: در دو سال گذشته استان ازنظر سیاسی فاقد تنش و مشکل بوده و شرایط و وضعیت استان باوجود بحران‌های طبیعی بسیار خوب اداره شد.

وی به‌کارگیری و ارتقا پرسنل فرمانداری‌ها را یکی دیگر از دغدغه‌های خود در دوران مدیریت دفتر سیاسی استانداری عنوان کرد و گفت: در دو سال گذشته 35 نفر از کارشناسان به‌عنوان معاون فرماندار و بخشدار منصوب شدند که به گمانم در بازه زمانی خود بی‌سابقه بوده است. البته این مهم با نظر موافق استاندار و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی وقت حاصل شد.

سلیمانی با تأکید بر حمایت خود از افراد شایسته‌ای که وابستگی باندی و قبیله‌ای نداشتند افزود: بیش از 70 درصد بخشداران و معاونین فرمانداری‌ها که در این مقطع منصوب شدند از همین دست افراد هستند که در سال‌های آتی می‌توانند فرمانداران شایسته‌ای برای استان باشند.

وی کسب رتبه برتر در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی وزارت کشور را نمونه‌ای از موفقیت دوران مدیریت خود در دفتر سیاسی عنوان کرد و افزود: ازجمله مهم‌ترین فعالیت‌های این دفتر ارائه تحلیل‌های منظم از فضای سیاسی استان و برخی اتفاقات و حوادث بود که همواره با تشویق و حمایت وزارت کشور همراه بوده است.

مدیرکل سابق دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همچنین در گزارشی از احزاب استان گفت: درمجموع 3 حزب استانی، 4 شعبه از احزاب سراسری و 65 دفتر حزب دارای مجوز در استان وجود دارند که از این تعداد 4 شعبه و 27 دفتر حزبی در دوران مسئولیت این‌جانب مجوز گرفته‌اند.

سلیمانی یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دفتر سیاسی را برگزاری به‌دوراز حاشیه و چالش انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دانست و گفت: در این عرصه باید از تلاش‌های تمامی همکاران خود تقدیر و تشکر کنم.

وی بابیان اینکه اهل کار با هیاهو نبوده‌ام تأکید کرد: همواره تلاش کرده‌ام که در عرصه سیاست، اخلاق و عمل به ارزش‌های اخلاقی را در اولویت قرار داده و در بحبوحه بازی‌های سیاسی، اخلاق و پایبندی به ارزش‌ها را بازیچه رسیدن به اهداف شخصی و گروهی قرار نداده‌ام.

در ادامه این نشست امیر شاه‌آبادی مدیرکل دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز با تقدیر از اعتماد استاندار و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی به انتخاب وی افزود: در شرایطی که کشور با سختی‌هایی روبرو است امیدواریم با تلاش و کار مضاعف پاسخ مثبتی به اعتماد مدیریت ارشد استان داشته باشم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها