موج
کدخبر : ۳۳۹۰۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339097

معاون قرآن و عترت ارشاد کرمانشاه تأکید کرد:

محسن کرمیان گفت: مجمع عمومی و انتخابات هیئت‌مدیره اتحادیه کشوری و مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون قرآن و عترت ارشاد اسلامی کرمانشاه در حاشیه برگزاری انتخابات هیئت مدیر اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی اظهار کرد: انتخابات هیئت‌مدیره و هیئت بازرسان اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت امروز هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شد.

وی افزود: در این انتخابات از استان کرمانشاه دو داوطلب داشتیم که یک نفر متقاضی حضور در هیئت‌مدیره مؤسسات قرآن و عترت اتحادیه کشور و یک نفر داوطلب عضویت در هیئت بازرسان مؤسسات قرآن و عترت کشور بودند.

کرمیان تصریح کرد: در استان کرمانشاه ۱۸ مؤسسه داریم که از این تعداد ۱۲ مؤسسه از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۶ مؤسسه قرآن و عترت زیرمجموعه اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه حق رأی دارند.

معاون قرآن و عترت ارشاد کرمانشاه بیان کرد: درگذشته انتخابات هیئت‌مدیره مؤسسات قرآن و عترت به شیوه مجزا در اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شد که برای هم‌افزایی بیشتر یک اتحادیه مستقل در کشور در حوزه مؤسسات قرآن و عترت شکل می‌گیرد.

وی افزود: از استان کرمانشاه ۱۸ رأی و در کل کشور ۵۹۵ نفر حق رأی دارند که با برگزاری این انتخابات امید داریم تا گامی برای خدمت به جامعه قرآنی برداشته شود.

کرمیان در پایان تأکید کرد: در حوزه فعالیت‌های قرآنی امیدواریم در گام دوم انقلاب شاهد تحول و پویایی بیشتر در این حوزه باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها