موج
کدخبر : ۳۳۸۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338663

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه:

حجت‌الاسلام یوسف احمدی در نشست هم‌اندیشی گام دوم تبلیغ با فعالان رسانه‌ای کرمانشاه گفت: ما کرمانشاهی‌ها متأسفانه روحیه مطالبه‌گری نداریم و حتی گاها در مقابل روحیات مطالبه‌گرانه دیگران هم می‌ایستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه از راه‌اندازی 20 پایگاه اجتماعی در سطح استان همچون باغ ابریشم، صادقیه، آناهیتا، دولت‌آباد و... خبر داد و ابراز داشت: پیش‌ازاین در کرمانشاه تنها سه پایگاه اجتماعی در محلات جعفرآباد، حکمت‌آباد و چمن داشتیم.

وی افزود: یکی از محلاتی که در آن پایگاه اجتماعی ایجاد کرده‌ایم، محله "آقاجان" کرمانشاه است و باوجوداینکه درگذشته در این محله کارهای خوبی شده، اما به دنبال این هستیم که با مستقر کردن یک روحانی جوان و پرانرژی در این محله به همراه خانواده‌اش در جهت حل مشکلات این محله تلاش کنیم.

احمدی در ادامه اشاره‌ای هم به کم شدن بودجه مجموعه تبلیغات اسلامی در سال گذشته داشت و گفت: برای انجام کارهای تبلیغی لنگ پول نمی‌مانیم و اگر نیاز باشد برای پیگیری اهدافمان از ظرفیت‌های خیرین استفاده می‌کنیم.

وی بابیان اینکه مجموعه تبلیغات اسلامی هر جا نیاز باشد پای‌کار می‌آید، گفت: پس از شیوع کرونا و خستگی کادر درمان، با یک فراخوان نیروهای بسیجی و طلاب را برای کمک به بخش درمان پای‌کار آوردیم. در موضوع ضدعفونی کردن محلات هم با پیگیری‌هایی که کردیم 110 هیئت ورود کردند که با اقدامات خوبی در حوزه ضدعفونی مرتب محلات همراه بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین پس از شیوع کرونا و در پی بروز مشکلات روحی و روانی در بین مردم، مرکز مشاوره را با همکاری شهرداری ایجاد کردیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از مطالبه‌گری نبودن مردم استان، گفت: ما کرمانشاهی‌ها متأسفانه روحیه مطالبه‌گری نداریم و حتی گاها در مقابل روحیات مطالبه‌گرانه دیگران هم می‌ایستیم.

وی با تأکید بر اینکه مطالبه‌گر نبودن درد کرمانشاه و کرمانشاهی‌ها است، گفت: باید مطالبه گری در استان به‌صورت یک فرهنگ دربیاید.

احمدی در پایان با اشاره به‌ضرورت پای‌کار آوردن رسانه‌ها در موضوعات فرهنگی، گفت: به فکر راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و... در تبلیغات اسلامی کرمانشاه در کنار افزایش پایگاه‌های اجتماعی در محلات هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها