موج
کدخبر : ۳۳۴۸۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334811

معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

دکتر فرید نجفی گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رتبه بسیار خوبی که در حوزه فناوری به دست آورده توانست مجوز راه‌اندازی پارک علم و فناوری سلامت در کرمانشاه را دریافت کند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از صدور مجوز تأسیس پارک علم و فناوری سلامت در کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: تاکنون تنها در شهرهای بزرگ مانند مشهد و تهران علاوه بر پارک علم و فناوری وزارت علوم، پارک وزارت بهداشت نیز وجود داشت و با توجه به اهمیت این مسئله جهت پیشرفت فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه سلامت، وزارت بهداشت صدور مجوز ایجاد پارک علم و فناوری سلامت را در شهرهای بزرگ و برای هر کلان منطقه در دستور کار قرارداد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رتبه بسیار خوبی که در حوزه فناوری به دست آورد و درنهایت با ارائه درخواست توسط حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و ارسال آن به شورای گسترش دانشگاه‌ها موفق شد مجوز راه‌اندازی پارک علم و فناوری سلامت در استان را دریافت کند.

نجفی بابیان این مطلب که با صدور مجوز پارک علم و فناوری سلامت، کرمانشاه تنها استان غرب کشور است که دو پارک علم و فناوری خواهد داشت، تأکید کرد: یکی پارک وزارت علوم که مجوز آن به جهاد دانشگاهی داده‌شده و دیگری پارک علم و فناوری سلامت که مجوز آن به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه داده‌شده است.

معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: به دلیل امکانات بسیار خوبی که در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه وجود دارد، این شرکت‌ها می‌توانند پس از ورود به پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه، جهت ارائه محصولات در بازار به‌سرعت پیشرفت کنند و محصولات خود را روانه بازار نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها