موج
کدخبر : ۳۳۳۳۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333333

با شروع موج دوم کرونا،

سجاد سلیمانی گفت: با توجه به شروع موج دوم ویروس کرونا و افزایش تقاضای سفر و به جهت حفظ سلامت فردی شهروندان و رانندگان، روزانه ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری مورد ضدعفونی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه با اعلام خبر آغاز دور جدید ضدعفونی ناوگان حمل‌ونقل عمومی کرمانشاه، گفت: ناوگان حمل‌ونقل عمومی به‌صورت روزانه به منشور مقابله با شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه در تمامی ایستگاه‌های سطح شهر ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

سجاد سلیمانی افزود: با توجه به شروع موج دوم ویروس کرونا و افزایش تقاضای سفر و به جهت حفظ سلامت فردی شهروندان و رانندگان، روزانه ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری با اکیپ‌های سیار و ثابت در دو نوبت صبح و بعدازظهر به‌صورت پیوسته با حضور در تمامی ایستگاه‌های سطح شهر مورد ضدعفونی قرار می‌گیرد.

سلیمانی ضمن درخواست از شهروندان و رانندگان به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تأکید کرد: 15 اکیپ ثابت و سیار وظیفه و انجام ضدعفونی ناوگان عمومی تاکسی و اتوبوس را به عهده‌دارند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به خطر برگشت موج دوم ابتلا به کرونا باید تلاش ما معطوف به پیشگیری و قطع زنجیره ابتلا به این بیماری باشد که این مهم با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها