موج
کدخبر : ۳۳۰۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330789

مراسم تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه با حضور رئیس، معاونین و مدیران و کارکنان سازمان و شهرستان کرمانشاه در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه با اشاره به لزوم تغییرات و تحولات در عرصه‌های مدیریتی گفت: زحمات و تلاش‌های مدیران می‌بایست معطوف به اثربخشی شود و مردم در خصوص اقدامات و فعالیت‌های مدیران بهترین قضاوت‌ها را خواهند داشت.

حاتمی با اشاره به جایگاه کشاورزی کرمانشاه در توسعه اقتصادی کرمانشاه افزود: یکی از راه‌های برون‌رفت از وضع موجود استان توجه به بخش کشاورزی است و با توجه به اینکه عمده مردم به‌طور مستقیم و غیرمستقیم ازنظر اشتغال و معیشت وابسته به بخش کشاورزی هستند و وظیفه امروز ما ایجاد بستر اشتغال در کشاورزی است.

وی گفت: تکالیف مدیران نظام با توجه شرایط جدید کشور بسیار خطیر و مهم است، چراکه کار مدیران در شرایط عادی چندان هنر نیست و مدیران زبده و کارآمد در دل بحران‌ها رشد می‌یابند.

حاتمی آنگاه با اشاره به‌ضرورت تکریم ارباب‌رجوع توسط مدیران گفت: توجه به مردم و مردم‌داری یکی از اصولی است که مدیران سازمان جهاد کشاورزی می‌بایست به آن توجه نمایند.

وی سپس با تشکر از شهرام آشتاب در زمان تصدی پست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه، اعلام داشت: شهرستان کرمانشاه یکی از شهرستان‌های بزرگ کشاورزی در کشور است که دارد با امکانات یک شهرستان کوچک اداره می‌شود، لذا این موضوع نیازمند توجه مدیریتی وافری است که امیدواریم دارایی مدیر جدید این مجموعه به نحو مطلوبی از عهده آن برآید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    آخه هررکار کنید این حقوق بازنشستگانو مستمری بگیران را تواین چَ بکین

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها