موج
کدخبر : ۳۲۹۷۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329727

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ساخت و بهره‌برداری دانشکده دندانپزشکی و مرکز جامع سرطان کرمانشاه به‌عنوان گامی مهم در راستای توسعه مقوله خدمات درمانی و توریسم سلامت و‌ پذیرش دانشجوی خارجی به استان کرمانشاه محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مرادی با تأکید بر اینکه در صورت تأمین اعتبار لازم دانشکده دندانپزشکی و مرکز جامع سرطان کرمانشاه تا پایان سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید، ابراز داشت: دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه در زیربنای ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر، در سه‌طبقه طراحی‌شده و ۱۱ کلینیک دندانپزشکی نیز دارد و عملیات احداث این پروژه از تیرماه ۹۴ شروع‌شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان ساخت: دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه بااعتبار اولیه ۱۴ میلیارد تومان از محل منابع ملی مجهز برای اقدامات تشخیصی و درمانی سرطان در کرمانشاه است و کلیه امکانات و تجهیزات پیشرفته این مرکز نیز خریداری‌شده است.

گفتنی است که مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه بزرگ‌ترین، مجهزترین و مدرن‌ترین مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی منطقه غرب و شمال غرب کشور هم‌اکنون دارای ۸۴۰ تخت فعال است.

لازم به ذکر است که علاوه بر دانشکده دندانپزشکی و مرکز جامع سرطان کرمانشاه، هم‌اکنون ۲ هزار و ۶۸۰ تخت بیمارستانی در قالب ۱۸ بیمارستان دولتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ۲ بیمارستان خصوصی، سه بیمارستان نظامی و ۲ بیمارستان تأمین اجتماعی در استان کرمانشاه فعال است و همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ نفر شامل فوق تخصص، متخصص، پرستار، ماما و سایر پرسنل در بخش‌های مختلف در این بیمارستان به‌صورت شبانه‌روزی در راستای ارائه خدمات به مردم تلاش می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها