موج
کدخبر : ۳۱۸۲۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318213

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: از سال ٩٢ تاکنون دولت ١١ هزار میلیارد در حوزه گازرسانی استان کرمانشاه سرمایه‌گذاری کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاحیه طرح گازرسانی به ٤ روستای دهستان قزوینه افزود: توجه به مناطق محروم یکی از یادگارهای بسیار ارزشمند حضرت امام (ره) است و محرومیت‌زدایی و ایجاد آسایش و رفاه برای مردم روستایی مورد تأکید و توجه مقام معظم رهبری قرار دارد و بر این اساس درحالی‌که تا سال ١٣٩٢ فقط به ٢٠٩ روستا گازرسانی انجام‌شده بود، در دهه مبارک فجر این تعداد به ١٣٣٢ روستا رسید که نشان از توجه ویژه دولت به استان است.

استاندار کرمانشاه گفت: هم‌اکنون عملیات گازرسانی به ۶۷۰ روستای کرمانشاه با پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۹۵ درصد در حال اجرا است و در سال ١٣٩٩ عملیات گازرسانی به کلیه روستاهای سطح استان با پوشش ١٠٠ درصدی به اتمام می‌رسد.

مقام ارشد استان بابیان اینکه در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به ۱۱۲ روستا افتتاح و عملیات اجرایی گازرسانی به ۲۲۵ روستا نیز آغازشده به آمار فعلی اشاره کرد و بیان داشت: هم‌اکنون ساکنان هزار و ۳۱۰ روستا و ۲۸ شهر استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی در پایان مشارکت و همکاری مردم را در انجام پروژه‌های عمرانی خواستار شد و گفت: همراهی مردم سبب تسهیل و تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی مناطق روستایی و آبادانی بیشتر می‌شود.

گفتنی است که طرح گازرسانی به ٤ روستای دهستان قزوینه بااعتباری بالغ‌بر ٢٠ میلیارد ریال انجام و امکان دسترسی ١٢٠ خانوار به شبکه گاز را فراهم نموده است، شهرستان کنگاور با برخورداری ٩٢ درصدی مردم از نعمت گاز طبیعی و بر اساس شاخص‌های تدوین‌شده جزء شهرستان‌های سبز کشور است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها