موج
کدخبر : ۳۱۶۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316963

رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: در راستای ارتقاء ایمنی تردد ناوگان مسافربری، رانندگان اتوبوس لازم است در همه پاسگاه‌های پلیس‌راه اقدام به ثبت ساعت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: با توجه به اهمیت سلامت سفر مسافران اتوبوس، رانندگان ناوگان اتوبوس موظف‌اند از ساعت 22 تا 7 صبح در همه پاسگاه‌های پلیس‌راه توقف و نسبت به کنترل سیستمی و فیزیکی ثبت ساعت کنند.

وی ادامه داد: پلیس‌راه استان کرمانشاه با تشکیل تیم‌های مشترک با اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اجرای طرح‌های ویژه و نظارت‌های میدانی بر عملکرد شرکت‌های مسافربری و رانندگان اتوبوس‌ها اقدام خواهد کرد.

سرهنگ حیدری ادامه داد: رانندگان مندرج در صورت‌وضعیت مسافری موظف هستند از مبدأ سفر تا مقصد حضورداشته و در اولین پاسگاه پلیس‌راه ثبت ساعت و در آخرین پاسگاه نسبت به ابطال دفترچه کار خود اقدام کنند.

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه افزود: سامانه نظارتی سپهتن نیز نوع رانندگی و تخلفات ارتکابی رانندگان اتوبوس را به اولین پاسگاه پلیس‌راه اعلام کرده و در این خصوص اعمال قانون صورت خواهد پذیرفت.

وی در پایان گفت: مسافران اتوبوس‌های بین‌شهری می‌تواند از طریق سامانه 110120 تخلفات رانندگان اتوبوس و همچنین تقدیر از نوع رانندگی آنان را گزارش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها