English

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور:

تعهد پلیس نسبت به امنیت و آرامش کردستان ستودنی است

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه امنیت پایدار در استان کردستان حاکم است، گفت: تعهد پلیس در ایجاد امنیت و آرامش کردستان ستودنی است.

تعهد پلیس نسبت به امنیت و آرامش کردستان ستودنی است
به گزارش خبرگزاری موج کردستان

، سردار قاسم رضایی در کمیسیون عملیات در انتظامی کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر فراجا و تبریک ایام دهه کرامت اقدامات انتظامی کردستان را خوب ارزیابی کرد و گفت: در ارائه اقدامات شاهد اشرافیت خوب فرمانده انتظامی استان بودیم که این نشان از مدیریت خوب صحنه است.

وی اظهار کرد: نتیجه اقدامات خوب انتظامی در استان را مشاهده کردیم که این خود نشان از این مهم داشت که اقدامات انتظامی به خوبی در استان جاری است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر آموزش در کلانتری و پاسگاه ها، افزود: موضوع آموزش از موضوعات مهم در مأموریت های پلیس است که در این راستا سه آموزش دانستنی های نظامی و دفاعی، دانستنی های حقوقی و قضائی و دانستنی های تعاملی و ارتباطی از مهمترین آن است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه روح حاکم بر امنیت محله محور، تعامل است، ادامه داد: رئیس کلانتری و پاسگاه ها این مهم را در راستای امنیت محور و انجام ماموریت ها با جدیت در دستور کار قرار دهند و از این ظرفیت به نحو احسن بهره گیری کنند.

وی به اشراف اطلاعاتی در مأموریت ها اشاره کرد و یادآور شد: پلیس این مهم را در انجام ماموریت ها و ایجاد امنیت و آرامش مردم با جدیت در دستور کار قرار دهد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور، اقدامات رسانه ای را بسیار حائز اهمیت دانست و بیان کرد: پلیس متناسب با ماموریت های در دست اقدام باید پیوست رسانه ای داشته باشد و به این مهم درجهت پیشبرد ماموریت های خود در راستای تنویر افکار عمومی بسیار حساس باشد که انسجام بسیار خوبی در استان با ادارات و سازمان ها وجود دارد.

سردار رضایی با بیان اینکه رانندگی با خودرو بدون پلاک و پلاک مخدوش خط قرمز پلیس است و با خاطیان برابر قانون قاطعانه رفتار خواهد شد، گفت: طرح نور همچنان با جدیت دنبال شود که در این راستا قاطبه مردم و مسئولان از کارکنان انتظامی در راستای اجرای مطلوب این طرح قدردانی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه