English

فرمانده انتظامی کردستان :

کامیونی با ۶ میلیارد تومان بار قاچاق در مریوان توقیف شد

فرمانده انتظامی کردستان از کشف یک دستگاه کامیون قاچاق به ارزش بیش از ۵۶ میلیارد ریال در مریوان خبر داد و گفت: همچنین یک دستگاه نیمه یدک یخچال دار قاچاق متصل به یک دستگاه کامیون پیل سان به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال در مریوان کشف شد.

کامیونی با 6 میلیارد تومان بار قاچاق در مریوان توقیف شد
به گزارش خبرگزاری موج کردستان

، سردار علی آزادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس گمرگ مریوان با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه کامیون FH۴۶۰ قاچاق در پایانه مرزی باشماق را شناسایی کردند.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس گمرک باشماق مریوان با اقدامات پلیسی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی کامیون FH۴۶۰ سفید رنگ را متوقف و در بازرسی از آن مشخص شد، خودرو فاقد اصالت بوده و به صورت غیرقانونی و قاچاق از طریق مبادی غیر رسمی وارد کشور شده است.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش خودرو کشف شده را بیش از ۵۶ میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

سردار آزادی ادامه داد: همچنین ماموران پلیس گمرگ مریوان با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه نیمه یدک یخچالدار قاچاق متصل به یک دستگاه کامیون پیل سان در پایانه مرزی باشماق را شناسایی کردند.

وی یادآور شد: ماموران پلیس گمرک باشماق مریوان با اقدامات پلیسی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی نیمه یدک یخچالدار قاچاق متصل به یک دستگاه کامیون پیل سان سفید رنگ را متوقف و در بازرسی از آن مشخص شد، فاقد اصالت بوده و به صورت غیرقانونی و قاچاق از طریق مبادی غیر رسمی وارد کشور شده است.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش نیمه یدک را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند، بیان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه