English

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان:

اولین مدرسه آموزشی و توانبخشی اتیسم کردستان احداث می شود

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: ساخت اولین مدرسه اتیسم، همچنین اولین سال ورزشی اختصاصی دانش آموزان با نیاز ویژه استان به عنوان برنامه های اصلی در اولویت کاری قرار گیرد.

اولین مدرسه آموزشی و توانبخشی اتیسم کردستان احداث می شود
به گزارش خبرگزاری موج کردستان

، هاشم ناظمی جلال در سومین شورای هماهنگی، پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش استثنایی کردستان، خدمت به دانش آموزان با نیازهای ویژه را ارزشمند و دارای برکات معنوی زیادی دانست و گفت: شناخت بیشتر آموزش و پرورش استثنایی باعث می شود ارئه خدمات به دانش آموزان مستحق این حوزه باکیفیت تر باشد.

وی با مهم برشمردن همراهی شهرداری، شورای اسلامی شهر سنندج، اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و اعضای شورای معاونین اداره کل در پیگیری پروژه های آموزش و پرورش استثنایی، اظهار کرد: ادارات و ارگان هایی که با این اداره همپوشانی وظایف دارند با بکارگیری امکانات موجود، تعامل و ارتباط مستمر با اداره آموزش و پرورش استثنایی، ظرفیت های مختلف در ارائه خدمت به این دانش آموزان را احصاء و پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی یکی از چالش های جدی است که این دانش آموزان و خانواده های آنان را درگیر کرده است، افزود: با توجه به اهمیت این موضوع تلاش می کنیم برای رفع مشکلات رفت و آمد دانش آموزان با نیازهای ویژه همکاری کنیم.

ناظمی جلال با تأکید بر اهمیت توانمند سازی انجمن اولیاء و مربیان در مدارس استثنایی با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان این مهم را از برنامه های اصلی و کلیدی آموزش و پرورش برشمرد.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری فصلی جلسه شورای هماهنگی، پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استثنایی، ادامه داد: نظارت حداکثری بر اجرای مصوبات، پیگیری و تلاش جدی برای تحقق اهداف در برنامه ریزی های اعضاء لحاظ شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه